Predkosciomierz elektroniczny

Witam przybywam z zapytaniem. Mam rometa senke 125. Licznik troszeczke sie rypie i myślę nad jego zmianą. Tutaj moje pytanko. Czy znajde gdziekolwiek licznik z wyswietlaczem elektronicznym ale napędzany na linke? Jakby ktos wiedział prosiłbym o link. Jeśli jednak takiej mozliwosci nie ma może widział ktos jakis ciekawy licznik z obrotomierzem ale obydwa napedzane na linke. Dziekuje bardzo za pomoc forumowicze :grinning::grinning:

obrotomierz na linke? oszalałeś?

chcesz moda to kup sobie uniwersalny licznik z czujnikiem magnetycznym na koło. ślimaka sobie zaslepisz żeby syfu nie nałapał i po kłopocie

Obrotomierz na linkę - chyba od ETZ250 :slight_smile: choc to nie jest elektroniczny.
Kymco chyba montował liczniki cyfrowe których szybkościomierz - mimo że wyświetlał cyfry - był napędzany linką. Obrotomierz zawsze bierze impulsy z modułu zapłonowego.

    Zbytnio się nie znam a zobaczylem ze jakaś linka idzie od silnika do zegarów. No nic moj błąd. Te liczniki kryja sie na allegro pod haslem "uniwersalny"? Bo o czujniku magnetycznym w opisach nic nie podaja a niechcialbym zamawiac na łeb na szyje. Dzieki wam za odpowiedzi :D

jest tego masa
https://allegro.pl/kategoria/czesci-motocyklowe-tuning-256646?string=prędkościomierz&order=m&bmatch=baseline-cl-pn-aut-1-2-1017

Dzięki Wielkie za pomoc :smiley: