Prawo jazdy kat. A1

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Prawo jazdy kat. A1

Ten temat zawiera 79 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 80 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam Mam 16 lat i chcial bym zrobić sobie prawo jazdy kategorii A1. czyli do pojemnosci 125cc i 11kM. Bo znudzila mi się jazda skuterem heh. Slyszalem, ze ma cos byc zmieniane w prawie i, ze prawko będzie można robic dopiero od 24 lat;/ … ale czy obecnie jeszcze można zrobić takie prawo jazdy? Oraz ile kosztuje takie prawo jazdy i ile czasu trwaja mniej/więcej egzaminy:) z gory dzieki i pzdr

Anonimowy

można jeszcze spokojnie zdawac. Akcja z prawkiem dopiero moze kiedys tam wejdzie. Kosztą 600-1000zł zależy od szkoły. Egzamin teoria+praktyka 94zł. P.S. A1 jest na 11kW czyli 15KM

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

ok dzieki za pomoc;) pzdr

Anonimowy

Nie wprowadzą prawa jazdy od 24 lat to tylko plotka…. Jak to starszemu powiedziałem to mnie wyśmiał powiedział ; Jak mogą wprowadzić od 24lat jeżeli w każdym państwie w wieku 18 lat człowiek jest pełnoletni i ma prawo do pracy, itp i jest karany inaczej. I ma dostęp do zdania prawa jazdy… to jak by musieli przesunąć pełnoletność do 24lat… Co innego obniżenie wieku, bo to jest możliwe np mój staruszek miał A od 16’ego roku życia… Zdając Na A1 koszt tak jak regis podał ~700-1000zł kolega zdaje i płaci 700zł, potem jak chce zdawać na A płaci jakoś ~300zł na kurs doszkalający coś tam mówił. Pozdro

Anonimowy

Co do Prawka od 24 lat to podobna wchodzi już w połowie 2009r(ale UE daża czas do 2010r) , a co do pełnoletności to w niektórych krajach jest od 21lat ;] Ja płaciłem za A1 łącznie 1100zł łącznie z zapłaceniem potem prawka itp, jak zdasz A1 to potem nie musisz zdawać teorii na A tylko sam praktyczny egzamin, a po wejściu prawka od 24 lat mając A1 będziesz mógł się ubiegać o A już w wieku 21lat. Pozdro.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

a ile mniej/więcej moze trwac proces zdawania prawa jazdy na A1…od czasu teorii do czasu otrzymania prawa jazdy do reki:)?

Anonimowy

Zależy jak się sprężysz :P. Ale podejżewam, że w jakieś 3 miesiące można się uwinąć ;).

Anonimowy

ok thx;) A mam jeszcze pytanie…jezeli kupuje np honde nsr 125 lecz u poprzedniego wlasciciela byla zarejestrowana na 50 tj np. ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M788967 to czy po przerejestrowaniu na mnie i zostawieniu w papierach, ze to 50cc to w chwili zlapania mnie przez policje jak bym sciemnil ze nie wiedzialem ze to 125 :mrgreen: bo w papierach pisalo ze to 50 to moze ujsc bez przypalu?

Anonimowy

Jeżeli by już doszli do tego, że to jest 125 to ktoś musi został ukarany za oszustwo państwa.

Anonimowy

A jaka w takim przypadku jest karać Czyli za oszustwo w papierach (125 na 50cc) i jazda bez uprawnien w tym wypadku nieletniego

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 80 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie