Prawo Jazdy czy Karta Motorowerowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawo Jazdy czy Karta Motorowerowa

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe yasuari yasuari 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe yasuari
    yasuari
    Użytkownik

Witam, od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem skutera jednakże nie posiadam karty motorowerowej jak i Prawa Jazdy kat. AM. Tutaj moje pytanie czy jest możliwość wyrobienia karty motorowerowej czy ustawa z dnia 19.01 weszła w życie? Raz już czytałem, że przechodzi na rok 2014 raz, że utrzymuje się od 2013 i teraz praktycznie nic nie wiem. Jeżeli jednak trzeba robić kat. AM to ile muszę mieć pieniędzy mniej więcej by startować na kursy?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Karty już nie wyrobisz, a ceny za AM to podliczając wszystko około 1000 zł.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    yasuari
    Użytkownik

Cóż to nawet mi się nie opłaca robić AM na rok. Tylko mam takie pytanie jeżeli od 19.01 jest to prawo ustanowione to dlaczego szkoła do której uczęszczałem jeszcze w Czerwcu ( 13-20 ) mniej więcej proponowała wyrobienie owej karty za małą sumę + zdjęcie + podpis?

Jutro zadzwonię na Komendę Główną i spróbuje się coś dowiedzieć na ten temat 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

pewnie z cofniętą datą albo coś w tym stylu, jak dawali trzeba było brać 🙂

yasuari
    Użytkownik

Wiesz teraz łatwo powiedzieć, na tamten czas nie miałem funduszy na skuter, a tu jednak się udało i teraz jest ból jak zwykle :). Może uda się coś jutro ustalić jak nie to trudno, będzie trzeba się go pozbyć i poczekać Rok na Prawko 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie