Prawo jazdy AM i quad

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawo jazdy AM i quad

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Adi Adi 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #157482 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe szymonekl
    szymonekl
    Użytkownik

Witam!

Posiadam prawo jazdy am i moje pytanie brzmi czy mogę jeździć quadem 125ccm czy muszę 50ccm?

PS: Co powiecie o tym quadzie http://miniquady.pl/2013/11/19/quad-egl-motors-madix-50-homologacja-transport/

Bo nie wiem czy się opłaca kupować, czy to ma moc i czy jest wystarczająco duże bo mam 14 lat i 178cm wzrostu. Proszę o pomoc.

#157581 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MrBorys15
    MrBorys15
    Użytkownik

można

Toros Fresco

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #157585 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

MrBorys15 napisał:

można

NIE MOŻESZ legalnie jeździć quadem 125 ccm na pj. AM

#157594 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe szymonekl
    szymonekl
    Użytkownik

aha ok a ten quad 50 jest dobry? (chodzi mi czy ma moc i czy dobry będzie na wzrost 178cm)

http://miniquady.pl/2013/11/19/quad-egl-motors-madix-50-homologacja-transport/

#157599 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Nie znam sie za bardzo na quadach, ale myślę, że na Ciebie będzie za mały :p

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#697402 Odpowiedź

Maks

CZTEROKOŁOWIEC LEKKI – masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45km/h, mozesz legalnie jezdzci i quadem o pojemnosci 500ccm byleby nie przekraczal 350kg i 45km/h no i zeby byl zarejestrowany na am. Nie sluchaj sie tych co pisza ze mozesz jezdzic jedynir quadem do 50ccm, poniewaz do 50ccm masz ograniczenie przy motorowerze, nie quadzie. Pozdrawiam.

#697459 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Adi
    Adi
    Użytkownik

Maks, liczysz na to że on to przeczyta ?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Adi Adi.
    Adrian
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Adi Adi.
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Prawo jazdy AM i quad
Informacje o Tobie: