Prawo Jazdy AM – gdzie i jak zdać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawo Jazdy AM – gdzie i jak zdać?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe keiz46pr keiz46pr 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe keiz46pr
    keiz46pr
    Użytkownik

1. Cześć, mam 13 lat i kończe 14, 12 czerwca 2013r. Chciałbym się zapytać, gdzie mógłbym wyrobić sobie takie prawo jazdy jeśli:
    a) w WORDzie wojewódzkim nie ma jeszcze AM, nie zostało wprowadzone
    b) żaden ośrodek szkoleniowy nie oferuje jeszcze kursów na AM.
    2. Czy na kursy mogę chodzić prywatnie, np. do szkoły jazdy „szkoła jazdy”, czy trzeba do WORDu?
    3. Czy tam gdzie prywatnie bym zdawał mógłbym od razu zdać egzamin teoretyczny i praktyczny?

Z góry dziękuje i przepraszam, bo nie wiem czy były już takie tematy, szukałem – bez skutku. Żadna odpowiedź nie została udzielona na moje pytanie.

LwG
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z tego co mi wiadomo WORD nie prowadzi kursów tylko egzaminy ;], tak więc kurs w szkole jazdy,a egzamin w Wordzie. Inaczej się nie da.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Tak jak na każdą kategorię. Musisz zaliczyć kurs i egzamin wewnętrzny w szkole jazdy a potem w Wordzie. Musisz trochę poczekać bo jest mały bałagan i nie ma instruktorów na tę kategorię. Czekaj 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe keiz46pr
    keiz46pr
    Użytkownik

dzięki panowie! takich odpowiedzi oczekiwałem 🙂

LwG
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie