Prawo jazdy AM czy tylko na automat?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    dadass
    Użytkownik

Dzień Dobry.
    Chciałbym się zapytać czy prawo jazdy AM można robić tylko na automat? We wszystkich szkołach jazdy w których chciałem zapisać się na kurs mówią mi że u nich można się uczyć tylko na automacie. Czy we wszystkich ośrodkach jest to regułą? Czy jeśli uczyłem się jeździć na automacie to w WORDzie mogę zdawać na normalnym motorowerze? Bardzo proszę o wyjaśnienia tej sprawy.
    Pozdrawiam serdecznie.

matiquad
    Uczestnik

Uczyć się możesz na automacie a w wordzie na czym chcesz zdajesz. Pamiętaj jak zdajesz na automacie możesz jeździć tylko na automacie a jak biegówką to czym chcesz 😀

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

dadass
    Użytkownik

Ale jak się pytałem to we wszystkich szkołach jazdy mówili mi że jakim się pojazdem będę uczył to takim będę zdawał. Sam już nie wiem.

dadass
    Użytkownik

Nikt nic nie wie?

matiquad
    Uczestnik

Ja ci powiem jak ja zdawałem to egzaminator sie mnie pytał przed samym egzaminem czym chce zadawać nie pytał czym się uczyłem a uczyłem się skuterem

Anonim
    Nieaktywny

A tu masz napisane, na czym np. w Warszawie ludziska zdają AM.
    Jest info o możliwości zdawania na automacie, ale też ostrzeżenie o wpisie ograniczenia do dokumentu.
    http://www.word.waw.pl/index.php?id=158&lng=pl&s=158,75,43#
    *
    Ale z drugiej strony nauczyć się na automacie, a egzamin zdawać na manualu, to lekka kaskaderka…

matiquad
    Uczestnik

Jeśli chodzi o uczenie się na automacie a zdawanie na manualu no to jest taka delikatna kaskaderka chodź mam taki sam motorower jak w wordzie to 3 razy podchodziłem ale zdałem 😀 Najlepiej to uczyć się odrazu na manualu ale jak niema to trzeba zaryzykować.

Anonim
    Nieaktywny

Ale że co, szkoły nie mają motorowerów…? Same skuetry…?

matiquad
    Uczestnik

Nie wiem jak w większych miastach ale u mnie na trzy szkoły wszystkie tylko skutery…

Anonim
    Nieaktywny

Niefajnie…

dadass
    Użytkownik

Jak zdam na automacie to czy będzie można później jakoś zdjąć te ograniczenie?

pustelnig
    Uczestnik

Jak ja robiłem AM to tylko ledwo jeżdżąca zk była :/ zresztą am się robi głównie po to, żeby nie mieć teori i mieć rabat na A1.
    Co do tematu: nic nie wiadomo na razie na ten temat. Ja osobiście radziłbym Ci wziąść jak będziesz miał wybór motorower. (Z oczywistych powodów)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button