prawo jazdy AM ciężko zdać ?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #180952 Reply
  Kuba Nowak
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Jak się zdaje prawo jazdy AM ?
  Mam zamiar je w tym roku zdać i chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej na ten temat

  #180961 Reply
  Kristop
  Uczestnik
  • Postów: 1 164

  Ciężko zapytać wujka gogle?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #180972 Reply
  adixdx
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Ja osobiście wolę się wstrzymać z AM, poczekać trochę i zrobić na A bo wtedy możesz jeździsz i skuterami i motocyklami a na AM tylko skuterami

  #180976 Reply
  WodzuWGK
  Uczestnik
  • Postów: 422

  Piszecie w dziale „Prawo Jazdy” więc lepiej nie wprowadzać ludzi w błąd – skuter to nie rodzaj pojazdu, który wymusza odpowiednie uprawnienia a typ nadwozia. Mając kategorię AM można poruszać się motorowerami a wyższe kategorie uprawniają do zasiadania na między innymi motocyklach. Skuter może być motocyklem a motorower może wyglądać jak pseudościgacz itd.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: prawo jazdy AM ciężko zdać ?
Twoje informacje:
Back to top button