Prawo Jazdy 2013 – termin ważności: 10 lat

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawo Jazdy 2013 – termin ważności: 10 lat

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #64944
  Zdjęcie profilowe marcin0915
  marcin0915
  Użytkownik
  • Postów: 165

  Witam. Gdzieś przeczytałem, że prawo jazdy (kat. A i B na pewno, reszta nie wiem) wydawane od 1 stycznia 2013r (dla dokładności, egzamin praktyczny z wynikiem pozytywnym zaliczony po 31.12.2013) będzie wydawane na okres 10 lat. Informacja potwierdzona na wielu stronach, lecz nigdzie nie mogę znaleźć informacji co ma nastąpić po tych 10 latach? Ponowny egzamin? Badania lekarskie? Bardzo prosił bym o pomoc w postaci rzetelnej odpowiedzi, ponieważ ze względu na „brak rozumu” 😉 wolał bym odpuścić sobie robienie na razie kat.A, jednak jeżeli miał bym zdawać egzamin co 10 lat, to lepiej by mi było zrobić je jeszcze w tym roku.

  #64951
  Zdjęcie profilowe Kapuchon
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Bez sensu było by zdawanie ponowne egzaminu. Zapewne będą ponowne badania lekarskie i zapewne będą płatne bo w tym kraju nie ma nic za darmo ale wsumie to dobrze bo przestaną jeździć ślepi którzy nie potrafią odróżnić znaku ustąp pierszeństwa od pierszeństwa lub stopu.

  Ja w Korkach Nie Stoję !
  [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie