Prawo Jazdy 2013 - termin ważności: 10 lat

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #64944
  marcin0915
  Użytkownik
  • Postów: 165

  Witam. Gdzieś przeczytałem, że prawo jazdy (kat. A i B na pewno, reszta nie wiem) wydawane od 1 stycznia 2013r (dla dokładności, egzamin praktyczny z wynikiem pozytywnym zaliczony po 31.12.2013) będzie wydawane na okres 10 lat. Informacja potwierdzona na wielu stronach, lecz nigdzie nie mogę znaleźć informacji co ma nastąpić po tych 10 latach? Ponowny egzamin? Badania lekarskie? Bardzo prosił bym o pomoc w postaci rzetelnej odpowiedzi, ponieważ ze względu na „brak rozumu” 😉 wolał bym odpuścić sobie robienie na razie kat.A, jednak jeżeli miał bym zdawać egzamin co 10 lat, to lepiej by mi było zrobić je jeszcze w tym roku.

  #64951
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Bez sensu było by zdawanie ponowne egzaminu. Zapewne będą ponowne badania lekarskie i zapewne będą płatne bo w tym kraju nie ma nic za darmo ale wsumie to dobrze bo przestaną jeździć ślepi którzy nie potrafią odróżnić znaku ustąp pierszeństwa od pierszeństwa lub stopu.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button