Prawko AM

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #84888 Reply
  norbertM3
  Użytkownik
  • Postów: 59

  Otóż mam pytanko , mam 14 lat , dzisiaj zdałem na kartę motorowerową , i jeżeli już wejdzie ta ustawa o prawie jazdy AM to poprostu idę tam do jakiegoś miejsca i wymieniam ? Czy muszę zdawać jakieś testy dodatkowo. Wiem że ten temat był poruszany wiele razy itd. itp. ale można go poruszyć i jeszcze raz. I jak myślicie czy w pułapie 50-100 zł trzeba będzie zapłacić za tą wymianę ?

  #84900 Reply
  ruphert
  Użytkownik
  • Postów: 89

  Skoro nie umiesz czytać, to nie wiem czy masz szansę na prawo jazdy AM.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #84902 Reply
  madi
  Uczestnik
  • Postów: 5 788

  @up doprze gada!

  Temat poruszany milion pięćset sto dziewięćset razy, wystarczy minuta szukania… Ale, po co szukać, można założyć temat milion pięćset sto dziewięćset pierwszy.

  #84916 Reply
  pioneerq
  Użytkownik
  • Postów: 262

  Idziesz do urzędu miasta wypełniasz wniosek (musisz przed tym isc do lekarza na badania) dajesz karte moto płacisz i odbierasz po paru dniach prawojazdy to nie jest skomplikowane

  #84951 Reply
  hameto
  Użytkownik
  • Postów: 5

  bylem sie dzis zapytac nauczyciela od techniki czy mozna zdawac na karte motorowerowa a on powiedzial mi ze, nie poniewaz od stycznia mozesz sobie sam isc i zdac na prawko na motorower …

  #84956 Reply
  pioneerq
  Użytkownik
  • Postów: 262

  tylko ze już płatnie :/

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Prawko AM
Twoje informacje:
Back to top button