Prawko AM w związku z kartą.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawko AM w związku z kartą.

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcinus1993
    marcinus1993
    Użytkownik

Witam, mam 17 lat, a 18 kończę w sierpniu pod koniec. Rok temu zdałem test na kartę motorowerową, dostałem „arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę motorowerową” tam wszystko ładnie napisane zaliczone itd. Dostałem tylko jedno ostrzeżenie, że nie mogę przyjechać po wydanie karty skuterem. A, że okazałem się totalnym debilem to stwierdziłem, iż nie chce mi się po tą kartę jechać, że jakoś dam radę bez niej. Teraz jak weszło nowe prawo jazdy AM mam problem bo zaczną być wysokie mandaty za brak prawka na skutery. I teraz moje pytanie do was. Czy da radę jakoś to zrobić, żeby z tym wnioskiem, w którym jest napisane, że zdałem testy itp. jakoś wydać tą kartę motorowerową? Albo czy da się zrobić cokolwiek innego żebym nie musiał śmigać robić tego prawka AM za 500 zł. Tak jak już pisałem, zdałem wszystko tylko zachowałem się jak idiota i nie chciało mi się podjechać po wydanie karty.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

po wydanie karty bałeś się pojechać skuterem ,a po drogach to już bez żadnych obaw jeździłeś ? 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    marcinus1993
    Użytkownik

Grozili mi, że sprawdzą dokładnie. Zresztą byłem debilem jak nie wiem ;/ I teraz właśnie myślę co da się zrobić w tej sprawie 😐

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A pytałeś tam gdzie tą karte wyrabiałeś? Na moje to już po obiedzie 🙂

marcinus1993
    Użytkownik

Nie byłem, ale to już nielegalne wydawać karty po 19 stycznia więc raczej tam mi nie przybiją ;/

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

trzeba próbować. może powiedz że zgubiłeś kartę i chcesz żeby ci od razu prawko wyrobili albo coś w tym stylu

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Adi23
    Użytkownik

marcinus1993 i do innych użytkowników >PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ<
    możesz nawet wyrobić w czerwcu

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mistrzu gdzie zasięgnąłeś języka, że można jeszcze wyrabiać kartę motorowerową?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Mistrz usłyszał to w piaskownicy 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Adi23
    Użytkownik

Do lucka i benekpe dajcie link gdzie pisze że nie można wyrobic karty lub am po zdaniu karty motorowerowej po ustawie

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie