Prąd gdzieś ucieka. Kingway Coliber

Witam.
Mam problem ze swoim skuterem Kingway Coliber. Mianowicie nagle z dnia na dzień uciekł mi prąd. Gdy przekręcam kluczyk bez odpalania to światła postojowe się nie palą a wskazówka od poziomu paliwa nawet nie drgnie. Gdy skuter jest odpalony (oczywiście z kopki bo starter też nie działa) to światła działają lecz światło z przodu jest przygaszone. Jak przełączę na długie to świecą normalnie. Kierunki też nie działają. Proszę o pomoc!!

Sprawdź akumulator... prawdopodobnie dożył swoich dni... ;)))

Problem rozwiązany :) Akumulator jest ok. Czarny kabelek (uziemienie) który idzie od akumulatora oderwał się. Lecz sprawa światła które jest przygaszone i startera który nie kręci dalej zostaje nie wyjaśnione :/

Jak klikasz guzik startera to martwa cisza ? sprawdzi mase na rozruszniku a jak coś tyka to miernik i lecisz po kablach ;)

Jak klikam słychać tykanie.. Szukałem po kablach ale nic nie znalazłem..

Klikanie że rozrusznik załancza ale nie może przekręcić czy klikanie samego elektrmagnesu ? weź kolegę i przystaw miernik do kabli na rozruszniku i niech kolega przytrzyma przez 2-3s jak się nie pojawi napięcie to musisz lecieć za kablami gdzie to napięcie jest gubione najprawdopodobniej był by to elektomagnes a jak napięcie się pojawia ale rozrusznik nie kręci to wpierw ściągnij dekiel przekładni, wyciągnij bendix i na jego czubku (od strony przeciw talerza) jest takie zabezpieczenie które często jest wybijane pod wpływem pracy bendixa, jeżeli jest troszkę ruszne dobij je i powinno śmigać a jak nie to rozbieraj rozrusznik ;)