Powody duszenia sie skutera

Tagi: , , ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #196323 Reply
    End Edne
    Użytkownik

Witam znowu ja mam nadzieje ze po raz ostatni ale mam taką sprawę: urwało mi zawór co zmasakrowało silnik wiec syminilem tłok z pierścieniami i głowice po tez nie była w najlepszym stanie. Zmontowałem całość kompresja jest niesamowita do tego stopnia ze wryaznie ją słychać przy ruszaniu silnika ale mam problem bo skuter nadal nie chce odpalić słychać tak jak by sie dławił co sugeruje mi ze to kwestia ustawienia tylko czego? I oto moje pytanie. Paliwo i iskra też są.

#196325 Reply
    Wombat
    Moderator

gaźnika albo/i rozrządu jeżeli ma

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#196333 Reply
    End Edne
    Użytkownik

A może to być wina źle ustawionych zaworów? I tak ma rozrząd ale wszystko zamontowałem tak jak było

#196334 Reply
    End Edne
    Użytkownik

I wiesz może czy naciskając na kopkę powinień być syczący dziwek z wydechu?

#196358 Reply
    Wombat
    Moderator

regulowałes luzy zaworowe – prawidłowo ?

#196361 Reply
    End Edne
    Użytkownik

Nic jeszcze nie regulowałem bo myślałem ze jeśli kupie głowice z zaworami to będzie tylko kwestia złożenia całości. Zawory reguluje sie na nowo bo założeniu nowej głowicy? Sory za brak wiedzy ale jest w tym dosyć nowy i stad tyle moich tematów na tym forum :')

#196362 Reply
    Wombat
    Moderator

zawory się reguluje zawsze

#196381 Reply
    End Edne
    Użytkownik

Wyregulowałem zawory jeden i drugi na 0,05mm i nadal nie odpala :/ takie jeszcze pytanie przy kręceniu silnikiem ma prawo wypływać olej przy zaworze wydechowym? Czy zacnie coś spieprzyłem przy pierścieniach lub tłoku?

#196382 Reply
    Wombat
    Moderator

żaden olej nie ma prawa ci wypływać

#196412 Reply
    End Edne
    Użytkownik

Aha czyli zacnie coś spieprzyłem… Cuś będę działał, dzięki za pomoc

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Powody duszenia sie skutera
Twoje informacje:

Back to top button