Potrzebuję serwis dla Keeway Martinelli - w woj. mazowieckim. PILNE!

Na wstępie Witam Wszystkich Serdecznie!

Zdarzyło się...! /przód - plstiki, amortyzator, rama/ Potrzebuję serwis dla Keeway Martinelli - w woj. mazowieckim. Wszystko idzie z OC sprawcy, ale kto kompleksowo może się tym zająć? Czy znacie i polecacie jakiś serwis w bliskiej okolicy Warszawy lub samej W-wie, który zajmie się zarówno naprawą jak i sprawą zgłoszenia do ubezpieczyciela?

Wdzięczny za każdą informację.

Euzebio111 napisał:

sprawą zgłoszenia do ubezpieczyciela?

Możesz sprezycować co masz na myśli? Zgłosić szkodę ubezpieczyciolowi musisz osobiście, żaden mecahnik się tym nie zajmie nawet jeśli zajmuje się naprawami powypadkowymi.

agentmb napisał:

Euzebio111 napisał:
sprawą zgłoszenia do ubezpieczyciela?

Możesz sprezycować co masz na myśli? Zgłosić szkodę ubezpieczyciolowi musisz osobiście, żaden mecahnik się tym nie zajmie nawet jeśli zajmuje się naprawami powypadkowymi.

Niezupełnie. Nie wiem jak to wygląda w serwisach naprawiających skutery, ale znam warsztat blacharski (samochodowy) do którego odstawia się rozbite auto, a oni zajmują się wszystkimi formalnościami i kontaktami z ubezpieczycielem. Klient składa tylko kilka wymaganych podpisów.

Tak, dokładnie o to chodzi. Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby warsztat zajął się kompleksowo wszystkim. Mogę oczywiście zrobić to osobiście /zgłoszenie/ ale w/g mnie lepiej by było gdyby częściowo rozebrać skuter przed wizytą Kogoś z ubezpieczalni. Uderzenie skuterem było centralnie w bok pojazdu i boję się, że została uszkodzona rama /wygięty jest amortyzator i naruszone gniazdo łożyska/ a do chwili gdy jest obudowana plastikami tego nie widać.

Interesuje mnie przy tej okazji adres sprawdzonego warsztatu - aby po naprawie skuter nie zostawiał 2-óch śladów