potrzebuje porady , buduje motorower !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery potrzebuje porady , buduje motorower !

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mumafuka
    mumafuka
    Użytkownik

potrzebuje porady jak zamontować silnik i NAJWAŻNIEJSZE jaki ! nie mam zbyt dużo pieniędzy chciałbym aby sinik osiągał prędkosć ok 50 km na godzine i nie kosztował więcej niż 300 złoty , mam bardzo nei typową ramę

zdjęcie ramy w srodku jest troche mejsca ale to jest miejsce na amortyzatorhttp://imageshack.us/photo/my-images/818/img0595sf.jpg/

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

co to za rama ? z roweru 😀 ? do 300 zł można kupić silnik od motokosy z całym osprzętem i powinno do 50 km/h rozpędzać się bez problemu.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe Slawko101
    Slawko101
    Użytkownik

Nie lepiej kupic se za małe pieniadze jakis uzywany i go wtedy powoli przerabiac?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Silnik możesz wsadzić na bagażnik nad kołem. W twoją rame nie wejdzie 😛
    Silnik możesz wziąć od piły spalinowej. Tam masz już sprzęgło (puszczasz gaz, silnik spada z obrotów, koło się nie kręci, ale silnik nie gaśnie). W kosie musisz cały czas trzymać gaz żeby nie zgasła 😛
    Jeżeli chodzi o silniki z pił, to ze względu na mase popularniejsze są chyba 25cc, ale 50ccm też pewnie znajdziesz. Tylko obawiam się, że na lipnym rowerze ze słabymi hamulcami to 50km/h może być słabym pomysłem 😛

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

belele chyba kosy spalinowej nie widziałeś na oczy. ona przecież działa na takiej samej zasadzie co piła 😉 też ma sprzęgło odśrodkowe

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

belebele prosze Cie nie wypowiadaj sie jezeli nie masz o tym pojecia..

co do pytania i Twojej ramy to moja rada lepiej to zostaw.

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

DooOminO napisał:

belebele prosze Cie nie wypowiadaj sie jezeli nie masz o tym pojecia..
    co do pytania i Twojej ramy to moja rada lepiej to zostaw.

x2, ja w wieku 9 lat miałem podobne pomysły, jednak wtedy nie było internetu wszędzie, tak jak dzisiaj i jak mi się szybko zachciało kombinować, tak jeszcze szybciej się odechciało 😉

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie