Potrzebuje pomocy w wyborze rozmiaru kasku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Potrzebuje pomocy w wyborze rozmiaru kasku

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sykul
    Sykul
    Użytkownik

Dzień dobry mam problem wyborze rozmiaru kasku chcę zamówić kask Ls2 ff353 przez Internet
    Tutaj link –>https://www.rooader.pl/kaski-pelne/strona-1/?ob=p.priceAn&od=ASC
    Obwód mojej głowy wynosi 52,5 cm i zastanawiam się pomiędzy rozmiarem 54/53cm czyli XS a 52/51cm L junior skoro że rosnę to niewiem jaki kask wybrać czy większy czy mniejszy i jeszcze mam dylemat bo słyszałem że gąbka po wypraniu się skórczy i spowoduje więcej luzu.
    Pozdrawiam😁

Sykul
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niestety nikt ci przez internet nie pomoże przymierzyć kasku przez internet.
    Jezeli chcesz go tak kupić to ryzyko bierzesz na siebie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Sykul
    Sykul
    Użytkownik

A jakby patrzeć na bezpieczeństwo to lepszy bedzie większy czy mniejszy?

Sykul
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oba będę słabe – z innych powodów – ale oba.
    Obwód głowy to tylko cyferka. Ale jest kwestia proporcji głowy/twarzy, policzków, uszu… mimo że pasuje na głowe może ci wychodzić szef w głupim miejscu albo bedzie na górze luźny a dołem ci ściśnie pysk tak że bedziesz jak chomik wyglądał.
    Poza tym to nie wieadomo jak to mierzyli, jakie „ściśnięcie” gąbki zakładali..itd
    Dlatego kaski powinno sie przymierzać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie