Potrzebuje POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Potrzebuje POMOCY

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #263606 Odpowiedź

Anonimowy

Witam moze ktos mi pomoże .Ostatnio do mojego sqta zalozylem tłumik ARROW i po założęniu sqter nie wkreca się na obroty i jedzie max 30km/h ( mam zalozony stożek i dysze 90) Co mam zrobić zeby sqter normalnie jezdzil a dodam ze na zwykłym tłumiku sqter jechal 70-80 😕 ❓

#263607 Odpowiedź

Anonimowy

wyreguluj go. Ściągnij blokadę z tłumika, daj około 1g lżejsze rolki, wyreguluj mieszanke paliwowo-powietrzną. Nie jestem pewien, ale możesz mieć za dużą dyszę.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #263608 Odpowiedź

Anonimowy

Wydech nie mial blokady (tzn tak mi się wydaje) mieszanka wyregulowana .Zamowilem sprężynę centralna +15 i rolki 5,5g Myslisz ze to cos pomoże ❓

#263609 Odpowiedź

Anonimowy

a na czym to polega ze jak jedziesz 30 mk/h to ci się dusi nagle bo jak tak to za duza dysza a jeśli nie to musisz rolkami sprezynkami sprzegla i sprezynami centralnymi

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Potrzebuje POMOCY
Informacje o Tobie: