! Forum Serwis [POTRZEBNY]Router Bassa plastik okalakący lampę

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54477 Odpowiedź

Bassa_50
    Użytkownik

Witam!

Wczoraj miałem mały wypadek na moim skuterze… Jakiś TIR jechał środkiem, zjechałem i wjechałem na koleinę na poboczu. Zarzuciło mną, spadłem a moja ukochana Baśka wpadła do rowu ;(… Ja obdarłem sobie bok i ręke ale w skuterze połamał się plastik okalający przednią lampę… Czy przypadkiem ktoś nie ma na zbyciu lub ma ma sprzedaż takowy plastik??
    PS. Skuter jest czerwono-srebrny (srvimg14.tablica.pl/images_tablicapl/12524963_1_644x461/romet-router-bassa-50.jpg

Z góry dzięki 😉

#54581 Odpowiedź

Anonimowy

To chyba coś takiego jak w kolibrze http://allegro.pl/oslona-reflektora-lampy-coliber-zipp-kingway-quest-i2242351338.html

albo tu (troche inny niz poprzedni, ale patrząc po kształcie lampy bardziej bedzie pasował)
    http://allegro.pl/oslona-obudowa-lampy-wilga-vapor-coliber-inne-i2245745986.html

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: [POTRZEBNY]Router Bassa plastik okalakący lampę
Informacje o Tobie:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Przepraszamy, że musimy Ciebie o tym poinformować.

Polityka Prywatnosci