Potrzebna pomoc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Prezessso
    Użytkownik

Chce wymienic zarowki podswietlenia zegarow i mam takie pytanko czy to bd pasować? i ile takich pozdrawiam
    zarowek potrzebuje do city line’a?
    Edit: PS: bym zapomniał ;D http://allegro.pl/r5-t5-zarowka-diodowa-led-do-zegarow-tuning-plaska-i2504860444.html

bylem sprawdzic jak wygladaja te zarowki i wgl. Wiec po I nie wiem ktore srobki odkrecic ;D po II podswietlaja mi sie osobno tarcze predkosciomierza i paliwa na 2 kolory kawalek czerwony kawalek tarczy zielony to oznacza ze potrzebuje 4 zarowek?

[sorki za jakosc zdj. robione ziemniakiem bez flasha xD]

-tak wygladaja zegary :

-a tak śróbki [ta zaznaczona z kolorem zielonym jest tez z drugiej strony obudowy na tej samej wysokosci]:

Prezessso
    Użytkownik

naprawne potrzebuje pomocy jeszcze dzis!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

lisu7
    Użytkownik

odkręć te ci masz przy wskazówce prędkościomierza i bodajże paliwa-tak mi się wydaje a jak odkręcisz to będziesz widział ile jest diod

Prezessso
    Użytkownik

to chyba tylko trzyma a w jaki sposob mialbym lampe sciagnac zeby do tego dosc? dzieki za aktywnosc

lisu7
    Użytkownik

mi się wydaje że ten klosz jest na zatrzaski

lisu7
    Użytkownik

na tym filmiku masz wymianę żarówki i podświetlenia zegarów spróbuj zrobić tak
    http://www.youtube.com/watch?v=41x4ykIVd08

Prezessso
    Użytkownik

korzystałem z tego ale to jest całkowicie inna lampa w innny sposob zakladana i nie mam pojecia jak jest z ta moja;D

lisu7
    Użytkownik

tamten to zipp

Prezessso
    Użytkownik

ale lampe masz taka bardziej hulajnogowa xD i schodzi cała a u mnie z ta obudowa by sie nie dalo sciagnac bo przez nia wychodza mi lusterka

lisu7
    Użytkownik

to powinno się na 2 cześci rozłożyć bo jak by włożyli lusterka do tego

Prezessso
    Użytkownik

one sa nakrecane ale nie chcialbym ich ruszac

Anonim
    Nieaktywny

Bierz młota, lub ful maneta i pierwsze lepsze drzewo. Samo Ci się odkręci, ewentualnie rozwali xD

Odkręć wszystkie śruby które widzisz na kierownicy a potem podważaj śrubokrętem bo masz tam zatrzaski i powinno zejść.

Prezessso
    Użytkownik

heh kurcze troszke sie boje ze go tak nie skrece spowrotem „do kupy” xD

lisu7
    Użytkownik

wiem ja też tak mam. może nagraj to a potem puścić od tylu

Anonim
    Nieaktywny

Co za problem skręcić do „kupy” ? xD Jedziesz widzisz „kupe” skręcasz w nią i już xD haha

Pomału na pewno skręcisz 🙂

Prezessso
    Użytkownik

;D pomysle jeszcze nad tym nie powiem wolalbym miec instruktaz video od kogos kto juz wyciagal lampe w city line

Anonim
    Nieaktywny

skąd jesteś ? Podjedź do mnie do Limanowej to zrobię ci to w 20 min ;]

Prezessso
    Użytkownik

Wielkopolskie;d

Anonim
    Nieaktywny

Wyjedź dzisiaj, to może na jutro dojedziesz ;D

Prezessso
    Użytkownik

heh ;D szkoda ze nikt z posiadaczy tego bzyczka nie moze pomoc;]

lisu7
    Użytkownik

ja jestem od ciebie 55km

Prezessso
    Użytkownik

od mnie czy od niego;D

lisu7
    Użytkownik

od aras

Prezessso
    Użytkownik

heh;D

Kapuchon
    Użytkownik

Według mnie z tego co widać na zdjęciach to są conajmniej trzy żarówki. Dwie na tarczy prędkościomierza ( jedna pod skalą 30km/h a druga pod 60km/h i trzecia pod skalą od paliwa ). Nie bój się tego i to rozbierz i sprawdź dokładnie bo czy tak czy tak będziesz musiał to rozebrać tylko zapamiętaj – nic na siłę i zapamiętuj co gdzie było a jeśli nie jesteś pewny że spamiętasz to rób zdjęcia. Jak się boisz wymienić żarówki to co zrobisz jak przyjdzie Ci wymienić jakąś poważniejszą część ? Jeśli nie będziesz robił nic na siłę i pomyślisz a potem zrobisz ( nie radzę na odwrót ) to nic nie popsujesz. Tarcze licznika są koloryzowane czyli jak wsadzisz białą żarówkę to tam gdzie teraz świeci Ci się na niebiesko będziesz miał białe a tam gdzie czerwone to czerwone tylko że jaśniejsze.

Prezessso
    Użytkownik

slaba jakosc zdjec bo wskaznik paliwa tez sie swieci na 2 kolory

Prezessso
    Użytkownik

to jak pomoze ktoś?

Kapuchon
    Użytkownik

Prezessso napisał:

to jak pomoze ktoś?

Czy naprawdę rozkręcenie kilku śrubek i zdjęcie kawałka plastiku jest takie trudne że wolisz czekać kilka dni na odpowiedź niż poświęcić 10 minut czasu by to sprawdzić samemu aby mieć 100% pewności ? Tak Ci ktoś powie a gorzej jak Ci powie źle i będziesz miał pretensję że źle Ci poradzono i wyrzuciłeś kasę w błoto. Czy tak czy siak będziesz musiał to zdemontować przy wymianie to przynajmniej już będziesz wiedział jak.

Prezessso
    Użytkownik

jutro sprawdze

Michalk001
    Uczestnik

Tylko pamiętaj że żarówki diodowe świecą „w jedną stronę” – najpierw załóż a zanim skręcisz to zobacz czy wszystkie świecą. Jeżeli któraś się nie zapali to wystarczy ją wyjąć i włożyć w gniazdo odwrotnie – warto wymieniać żaróweczki na włączonych postojówkach bo od razu będziesz widział czy dobrze założyłeś czy nie. Nie bój się tego rozłożyć, ja swoje zegary całkiem wyciągałem bo w zeszłym roku montowałem listwę LED i działa do tej pory. A same plastiki to ściągałem już ze 30 razy bo czy wymienić płyn hamulcowy czy zrobić sobie pikacze do kierunkowskazów to zawsze trzeba się tam jakoś dostać. No i nadal to się trzyma kupy. A jak to kumpel powiedział kiedyś w pracy – „dobra kupa nie jest zła”. 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button