Potrzebna instrukcja do ND 50 4T

Witajcie, kupiłem egzemplarz z 2004, troszkę o nim wiem, ale czy ktoś z Was dysponuje może instrukcją do niego i byłby skłonny w elektronicznej formie mi ją udostępnić ?

Mieszkam pod Wa-wą. Przesiadłem się z chińskiego enduro 200 ccm na tego scoota. Na asfalcie poezja, poza ... wiadomo jak jest z małymi kółeczkami.

Kymco New Dink 4T?
Pytam się dlatego, że ten 2004 r. jest dla mnie dziwny, myślałem że ND był od 2007, a przed nim był zwykły Dink (taki z dziobem kaczym), który był 2T.

Proszę bardzo - instrukcja serwisowa dla New Dink
http://chomikuj.pl/raferti/Kymco/Kymco_New_Dink_-_Service_Manual_-_EN,730789228.pdf

hmmm... nie znam historii modelu, ale wygląda jak ND choć faktycznie w papierach jest zwykłym Dinkiem, ale New Dink też chyba nie jest oznaczony na nadwoziu New Dink.

Moj wygląda tak:

Dzięki za pdf, ale nie chce zakładać konta na chomikuj czy wysyłac im SMS'a, czy możesz wrzucić plik na jakiś inny serwis typu megaupload ?

to jest NewDink 50 4T - po prostu nie wiedziałem, że były one produkowane wcześniej niż 2007 (pamiętam że sam na sowjego się napaliłem po tym, jak było gdzieś w necie wspomniane, że w 2007 Kymco wprowadza nowy model Dinka - stąd zdziwienie, że masz 2004).

Heh - sądzisz że szybciej mi pójdzie przy moim uploadzie, wrzucenie tego od nowa gdzie indziej, niż założenie Tobie konta?
Dać mu potrzebny plik i jeszcze nie pasi xD

już masz ten plik na megaupload...
http://www.megaupload.com/?d=ZH2T5MLF

P.S.
To ten Twój na zdjęciu jest? - ładnie utrzymany zewnętrznie, jak na ten rocznik.

Dzięki za plik. Mam alergie na chomika ;-)
Zewnętrznie wygląda ok, choć ma parę zadrapań. Przedni błotnik jak się przyjrzysz ma inny kolor, ale ogólnie faktycznie w porządku. Mechanicznie się okaże. Na razie nie mam nic do czego można by się przyczepić. Zapala od razu i z rozrusznika i z kopa, jeździ aż za szybko. Krótko mówiąc zakochałem się w nim. Szczęka mnie boli jak wracam z przejażdżek bo cały czas mam banana na twarzy. A w samochodzie na kierownicy juz pajęczyna. Córka każe się wozić do przedszkola i z powrotem już tylko skuterem.