Poszukuje skutera dla początkującego.

Witajcie.
Poszukuje skutera.Może byś używany,w fajnym stanie zewnętrznym a przede wszystkim sprawnego mechanicznie.
Nie chcę chińczyka.
Moglibyście podawać nazwy skuterów spełniających wymagania.
A i cena.Tak do 1600zł.

Musisz szukać i oglądać, najlepiej z kimś kto się zna chyba, że będzie to skuter np. z naszego forum z pewną przeszłością.
Chodzi o to, że używany skuter tak samo jak samochód to zawsze loteria.
Jeden dbał od nowości, chuchał i dmuchał a na drugim pół wsi się uczyło jeździć na kole.
Dlatego mimo różnych opinii o chińczykach, jednego nie można im zarzucić - kupujesz nowy i wiesz co jest grane od samego początku.

a jak byś chciał aeroxa to do tej kwoty to kupisz bez silnika albo uszkodzonego

Na początek nie warto markowca. Drogie części, nie wiadomo jak był traktowany. Za taką cenę nic dobrego nie znajdziesz. Lepiej zaopatrz sie w Torosa F16, lub Routera Basse z Tesco. Na początek wystarczy. Tylko dotrzeć i jedziesz. Nie są zbyt awaryjde. Jedyny mankament to słaba jakość plastików, no ale za taką kwotę nie można się spodziewać cudów.

Ciężko będzie znaleźć coś w dobrym stanie do 1600zł jakbyś mógł dorzucić cztery stówki to by łatwiej było lecz jeśli masz 1600zł to lepiej kupić nowego chińczyka toros,zipp.

Tu masz dobrą okazje tylko mówię kwestia 300/400zł.

Gdzie mogę zobaczyć tą okazje bo udałoby się uzbierać jeszcze z 5 stówek

Gość w mojej okolicy sprzedaje chyba Roxa z 1998 r. za 1900 zł. Troszeczkę trzeba weń dołożyć, jeśli chcesz by to lepiej wyglądało, ale mechanicznie wszystko bangla.

Kilka tygodni temu znajomy kupił na allegro Peugeota Elyseo za 1700zł. Mimo, że skuter miał ok 10 lat jest w stanie wręcz idealnym. Miał przebieg 9000km (autentyczny). Trzeba szukać...
Mimo wszystko polecam markowy skuter - najlepiej w dwusuwie, ze względu na prosty serwis, dostępność części i jakość wykonania.

Mam na oku Piaggio Typhoon z 2003 roku 15000 przelotu.

Za? :)

1800 zł ale dodaje różne "sportowe"rzeczy do podmianki

Yamaha Axis 50 2t

pamiętaj, że oprócz skutera musisz opłacić, OC, kupić kaski, rękawice, a nowego zarejestrować. Zatem odlicz/dolicz to do swojego budżetu.
Jak na markowca w tej cenie to długo musisz szukać.

Ta kwota jest czysto na skuter.

A co sądzicie o Keeway Hurricane?

Dosc fajny skuter jezeli nie jestes za wysoki muszis poprostu przymierzyc sie do niego wtedy bedziesz wiedzial czy bedzie ci odpowiedni jezeli celujesz aby malo palil to 4t a jezeli chcesz miec w miare szybkie przyspieszenie lecz troche wiecej bedzie palil to 2t

A jeszcze Piaggio Typhoon?
Mojego wujka kumpel mówi że to najlepszy skuter na polskie drogi.
Solidny zawias i baloniasta opona.
Upiera się tylko przy tym.