Poszukuje niskiego skutera/motoroweru

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #618543 Reply
  Dawc1o
  Uczestnik
  • Postów: 6

  Witam, Chciałbym was prosić o pomoc. A mianowicie w te wakacje lub troszkę później chciałbym zakupić swój pierwszy jednoślad. Tylko jest jeden problem mam teraz 13 lat ( 14 rocznikowo ) oraz tylko mniej więcej 150cm wzrostu. Do wakacji jeszcze trochę, oraz chciałbym dodać że okresu szybkiego rośnięcia nie przeszedłem więc może jeszcze coś tam podrosnę. Znalazłem 2 automaty Gilere Dna oraz Yamaha Booster/slider, Czy są dobre do polecenia? A może znacie jeszcze jakieś inne skutery dla takiego karzełka jak ja xd? Najlepiej żeby nie chinol, ładnie wyglądał, mogą być biegi, 2/4t obojętnie to dla mnie. A i jeszcze dodam żeby tak najlepiej cena mieściła się w 2,5k. Mam nadzieje że mi pomożecie 🙂

  #618546 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  tutaj na forum koleś się ogłasza z motorowerem sachs. ten sachs nie jest duży. pooglądaj sobie

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #618547 Reply
  Dawc1o
  Uczestnik
  • Postów: 6

  W sumie fajny tylko ja potrzebuje moto które bardziej przypomina motocykl a nie rower xD.. Nie no a tak na poważnie potrzebuje coś bardziej obudowanego, no a takie cudo to bardziej tak jak sprzedawca trzymał na ozdobę. Dawajcie jeszcze jakieś propozycje a i jeszcze nie chce starych roczników czyli wszystkie simy,charty itp odpadają.

  #618550 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  to najmniejszy jest chyba toros F16 i jest to skuter.

  #618746 Reply
  Dawc1o
  Uczestnik
  • Postów: 6

  A może coś markowego? Co sądzisz na temat yamahy booster i gilera dna ?

  #618748 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  że nie sięgniesz nogami do ziemi
  dsdsd

  dopasuj sobie
  http://cycle-ergo.com/

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Poszukuje niskiego skutera/motoroweru
Twoje informacje:
Back to top button