Poszukuje liczników do Zipp Manic 125cl; 2009r

Hej. Tak jak w temacie.
Od razu przepraszam jeśli wrzuciłem temat do niewłaściwego działu forum, ale ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni.
Poszukuje liczników do Zippa (stare rozbiłem).
2 lata temu już miałem problem ze znalezieniem liczników do tego modelu, ale teraz to istna masakra.
Dajcie znać czy ktoś ma takie zegary na sprzedaż, wiedziałby gdzie kupić, bądź posiadał wiedzę licznikami z jakiego modelu najłatwiej je zastąpić. Byłbym bardzo wdzięczny.

zdjęcia dorzucę jutro bo licznik jest obecnie w samochodzie. Jutro go odbiorę i doślę zdjęcia

najlepiej z przodu, z tyłu i kostka z kablami

Przód zegary
wtyczki
Tył liczników

no i w czym problem?
1 strzał na allegro na hasło “licznik zipp”

https://allegro.pl/oferta/licznik-predkosciomierz-zegary-gb-street-zipp-160-7708675061

a jest tego więcej:
https://allegro.pl/listing?string=licznik%20zipp&bmatch=baseline-var-cl-n-dict-sort-sqm-aut-1-2-0313

właśnie o to chodzi, że są inne wtyki. Bo ja u siebie mam wtyke żeńska i wtyke męską. W dodatku w dużej wtyce jest u mnie włożonych 8 pinów, natomiast we wszystkich allegrowych oprócz zmiany orientacji jest pinów 7

se przedrutujesz, nie pekaj - to jest to samo.

tak na logike licznik u ciebie potrzebuje:
1- masy
2- plusa dla podswietlenia
3 - plusa dla lewego migacza
4 - plusa dla prawgo migacza
5 - plusa dla neutrala
6 - plusa dla długich
7 - sygnału z czujnika poziomu paliwa

8 - to może być rezerwa jak masz taką lampke

zasilanie wyświetlacza biegów jest osobno

No nic, dzięki za fatygę. Muszę zostać elektrykiem to zostanę, najwyżej zobaczycie mnie w rekordach guinnessa na najgłupszą śmierć ;p
Temat do usunięcia

e tam. do usunięcia. podeytowałem troche to sie cofnij.
to na serio nie powinno być straszne. wg mnie od 90 do 100% tych przewodów sie pokrywa funkcjonalnie

Witam . Chciałbym odświeżyć temat , bo właśnie mam problem że znalezieniem tego licznika . Na allegro są właśnie z inną kostka i z innym mocowaniem . Może miałby ktoś takie zegary na sprzedaż ?