Poszukiwana koleżanka

Poszukiwana koleżanka ze skuterem lub bez do wspólnego jeżdżenia z Warszawy i okolic. Nr tel w profilu :-D

to ja się dolanczam do tematu i szukam koleżanki z okolic Lęborka, Wejherowa Pomorskie do 60km okolice..
na Pw podam nr gg

bardzo rozbawił mnie ten temat. Ogłoszenia niczym w biurze matrymonialnym :)

Nie chce was oczywiście obrazić ;]

Hugo lowelasie xD
Pyhorek no wiesz śmieszny temat czy nie, ile można z facetami jeździć :D Jakaś odmiana musi być :D Dobra ja już nie spamuję :mrgreen:

Vezyr, co wtym złego że szukają koleżanek z tą samą pasją? ;)

Ciekawe czy znajdzie się chociaż jedna zainteresowana na ponad 2tyś. osób zarejestrowanych na tym portalu

no dobra to i ja się dopisze, też pojeździłbym z koleżanką z Warszawy i okolic.

Wszyscy by pojeździli,tylko nie ma chętnych koleżanek :(

Zabierz jedną z trasy :D

Raczej nie o taką koleżankę mi chodzi

Hej kobietki,my chłopcy nie gryziemy :D Odezwijcie się.

To ja sie odezwe:D ale niestety nie pojezdze z wami, bo jestem z wielkopolskiego;(

dziewczyny nie wchodzą na strony o mechanice skuterowej (są oczywiście chlubne wyjątki), dziewczyny wchodzą na fora o plotkach, modzie i braciach Możkach z m jak miłość

Są takie co wchodzą na fora o skuterach,czekam aż się ujawnią :D

Może lepiej wybierz się na jakiś zlot Amazonek..? ;) tyle że, nie byłbyś w komfortowej sytuacji gdybyś zjawił się skuterem, a babki na chopperach i ścigach.. ;)

Dlatego szukam na forum o skuterach :P Tyle osób zarejestrowanych i sami faceci :(

Zgłosiła się Paja96 ;)

Z amazonką też mógłbyś pojeździć, ale inaczej... (mam na myśli, że z tyłu, w roli plecaczka). :P

Można i od tyły czemu nie, jeśli pozwoli :lol:

Jednak dawniej było lepiej...Za moich czasów jak miałeś moto, laski same pchały się na siodełko :lol:

Pitero ja sam wczoraj na Katowicach spotkałem przy Panie na skuterach wielkości mojego :)