Postojówki w CPI Aragon

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Postojówki w CPI Aragon

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 11 przez 19 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

nie, nic nie trzeba, wsadzić i się cieszyć.
    Ja znalazłem 2 fotki w lepszej rozdzielczości:
    http://bikepics.com/pictures/1638497/
    http://bikepics.com/pictures/1638498/

PS gumowe gumki jeśli nie chcesz niszczyć plastików wiercąc dziurki to na jakiejś taśmieć dwustronnej jedynie.
    Możesz wywiercić też jakieś dziurki i przepuścić przez to opaskę samozaciskową i na pewno nie odpadnie.

Anonimowy

Taśma 😛 a klej jakś nie lepiej ?

Ps. Masz „pomógł” za to wszystko xP

[ Dodano: 18-04-2009, 20:04 ]
    Na tych zdjęciach to na samych postojówkach ?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

tak, same postojówki
    Klej jakiś lipny odpadnie zaraz a lepszy potem się nie odklei a jeśli tak to razem z lakierem.

Anonimowy

Heh to albo dziury, albo odpadajacy lakier ^^

Anonimowy

kdekarz123 napisał:

Nie pamiętam teraz czy postojówki świecą też jak jest na światła ustawione

u mnie świecą postojówki jak mam światła mijania 😛
    ja ci polecam kup sobie diodowe zółte albo pomarańczowe i będzie extra wypas najlepiej te diodowe z 6 spłaszczonymi i będzie spoko 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Tyle, że neonki niebieskie robię, także biały/niebieski o niebo lepiej będzie wyglądać.

Anonimowy

kdekarz123 napisał:

Tyle, że neonki niebieskie

jak pisałem wcześniej niebieski jest zarezerwowany dla samochodów podporządkowanych wiec mozesz mieć prpblemy z policją wiec nie wiem czy warto

Anonimowy

Zrobię je na przełacznik i będę tylko włączał jak będzie stał gdzieś skuter, albo jak będzie wieczó jak będziemy po wsi jeździć to nigdy nie łapią, a jak będzie patrol lub będzie raiowóz jechał to się zgasi ^^
    Mam takie przełączniki juz nawet msuzę tylko jakiś prosty obwód zbudować i wybadać jak to podłaczyć ^^

Anonimowy

jak wolisz, ja zamiast tak się bawić z elektryką po prostu wsadziłem białe postojówki i wygląda według mnie bardzo ładnie.
    niebieskie postojówki z żółtym światłem to dopiero mogą fuj wyglądać więc musiałbyś w czasie jazdy ciągle je mieć wyłączone 😛

Oglądasz 9 postów - 11 przez 19 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie