Postojówki i pytanie do elektryków xD

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Postojówki i pytanie do elektryków xD

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema !

Czy moze ktoś mi napisać jakie będę mocniejsze i ładniejsze postojówki ? I dlaczego ?

http://allegro.pl/item628333824_zarowki_w5w_hyper_power_led_mocne_4kolory.html

http://allegro.pl/item629256459_led_zarowka_w5w_t10_6xled_biale_mega_mocne.html

I jeszcze jedno pytanie.

Jak wiadomo w skuterach są żarówki 35w/35w więc czy jeśli włożę żarówkę
    xenon-type 60/55W to czy stopi się klosz lampy, albo czy będzie jakaś awaria w elektryce ?

Anonimowy

ja bym brał te 2,
    diodowe, ja mam podobne diodowe i świecą naprawdę wyśmienicie.
    mocne, czyste światło…

Anonimowy

Ciekawe jak z tymi pierwszymi, bo są droższe i mają kąt świecenia 180 stopni a diodowe mają 45 stopni.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

Ja bym brał też te drugie ponieważ ładniej się będą prezentować 😛

Anonimowy

A czemu niby te pierwsze będą źle się przentować ? Dodam, że miałem kiedyś te co wy cchecie żebym kupił i po tygodniu jedna świeciła słabiej od drugiej i za kilka godzin w ogóle nie świeciła więc sam nie wiem ;/

Anonimowy

No to po co zadajesz pytanie na temat tych drugich jeżeli wiesz jak już świecą i je miałeś?? 😯 W takim razie weź te pierwsze… Na zdjęciach widać że ładnie świecą…

Anonimowy

Jeśli możecie to proszę o odpowiedź na drugie pytanie.

Anonimowy

jeśli wsadzisz taką żarówkę to na 99% po pewnym czasie stopi Ci się klosz i będzie dużo więcej prądu żarła.

Anonimowy

Aha ok. A jak z tymi postojówkami brac te pierwsze ? Może ktoś je ma i by podzielił się z opinią. Co to w ogóle jest, bo przecież tam nie ma żadnej diody… ;o

[ Dodano: 07-05-2009, 14:08 ]
    Brimb my post up

Anonimowy

na 99% klosz ci się nie stopi:P ja mam w sowiej rs-ce 65w i się nic nie topi a materjał przecie ten sam.Co do postojówek ja bym brał te pierwsze, szerszy kont świecenia ładniej będą się po lampie rozchodzić

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie