! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Postojówki…

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo!
    Chciałbym się was zapytać jak zrobić że gdy przekręcę kluczyk (a jeszcze nie zapale) paliły się same postojówki a gdy zapalę go to wtedy normalnie palą się i postojówki i normalne światła…

Anonimowy

od postojówek musiał byś pociągnąć kabel do aku.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

No to przecież jak bezpośrednio pociągnę do aku to będą się cały czas palić ❗ a mają się palić po przekręceniu kluczyka …

Anonimowy

Chyba do stacyjki gdzieś, musisz poczytać ten temat Red raidera o światłach z aku, bo tam dobrze było wyjaśnione.

Anonimowy

szukasz plus w stayjce i podpinasz postojówki

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Ale postojówki są tylko pod +!? przecież – też musi być więc co zrobić z – ?

Anonimowy

masa jest cały czas na postojówkach i się nie rozłącza więc zrób tak jak pisał marian przekrec kluczyk poszukaj + i podłącz do postojówek

Anonimowy

Dla wyjaśnienia. „-” jest na masie, czyli na całej ramie.

Anonimowy

weź probówkę jeden koniec do ramy drugim szukaj po stacyjce.

Anonimowy

ale zaraz ten + mam podłączyć pod jakąś kostkę w stacyjce taką? Bo niestety ale ja jestem w elektryce zielony z lekka :-/ skąd mam wiedzieć że akurat podłączę pod + ?? bo raczej jak odwrotnie podłącze to nic się nie stanie poza tym że nie będzie działało no nie?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie