posiadasz ventusa grando 2011r??? mam pytanko

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    bania
    Uczestnik

witam mam ventusa grando z 2011 i mam z nim problem co do blokad bo byla tylko jedna kabelek od ograniczenia obrotow a gdzie reszta????? w gazniku nie ma w filtrze tez na wariatorze tez nie jest blokowany nie mam pojecia gdzie szukac

lisu7
    Użytkownik

zawirowywacz spalin

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

bania
    Uczestnik

witam wlasnie ze tego nie ma w filtrze powietrza rurki tez nie ma w gazniku jest wszystko tez norma to jest nowy skuter przypuszczalem ze w rurze wydechowej ale moge sie mylic to jest 4t

Bonzo
    Użytkownik

Czy nie możesz żyć ze świadomością, że miałeś jedną blokadę? Bo mam wrażenie iż na siłę szukasz czegoś co nie istnieje.

bania
    Uczestnik

ja wiem to tez prawda ale chcialem sie dowiedziec czy cos tam jeszcze jest poprostu zmieniam cylek glowice wario i bede smigal

TheBogus
    Użytkownik

zobacz czy nie masz zwężki na kolanku od wydechu

bania
    Uczestnik

ok dzieki

grandomichal
    Użytkownik

Witam posiadam skuter grando 2t, i mam taki problem, skuter odpala jeżdzi nie ma z nim żadnego problemu, lecz jak przyłożę śrubokręt lub jakiś klucz do tłumika lub ramy to pomiędzy jednym a drogim zaczyna iskrzyć, byłem w serwisie i powiedzieli mi że mogą mi to zrobić za 80zł, lecz jeżeli nie jest to trudne wolał bym to zrobić sam,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button