Posiadam Skuter Router Grande Lux 50 Czy podejdzie mi ten zestaw

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Posiadam Skuter Router Grande Lux 50 Czy podejdzie mi ten zestaw

Temat został zgłoszony za nieprawidłową treść.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Paula21 Paula21 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #671954 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Paula21
    Paula21
    Użytkownik

Witam serdecznie,

Posiadam skuter Router Grande Lux 50 139QMB GY6, czy podejdzie mi ten Zestaw
    https://allegro.pl/oferta/cylinder-glowica-80-tuning-skuter-4t-duze-zawory-5113889749?offerId=5113889749

lub może znajdę coś lepszego w tej cenie co zwiększy moje osiągi proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam.

#671969 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Będzie pasować, a jakie będą osiągi dowiesz się po zamontowaniu i zestrojeniu. W „dotarte zawory” nie wierz: przed złożeniem sprawdź czy nie ciekną (wg. mnie będą) i jeśli tak, rozbierasz głowicę i docierasz zawory bo inaczej nie odpalisz silnika; szkoda podwójnej roboty.
    Osobiście zainwestował bym w coś lepszego (np. Airsal), ale jest też droższy bo ceny zaczynają się od 250,- i to… bez głowicy. Ale efekt będzie.

Kymco Downtown 125i

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #672147 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Paula21
    Paula21
    Użytkownik

ok dziękuję, kupiłam ten AIRSal. Temat do zamknięcia.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Posiadam Skuter Router Grande Lux 50 Czy podejdzie mi ten zestaw
Informacje o Tobie: