Pościgi policyjne?

Cześć :smiley:

Tak się składa, że planuję kupno jakiegoś supermoto z oponami pod teren, ale wiadomo, że nie samym terenem człowiek żyje.
Niestety na jutubie natknąłem się na masę filmików, gdzie właśnie motory terenowe są ścigane przez policję.
I tu nasuwa się pytanie jakim ch*jem? O co chodzi? Czemu są ścigane? Nie są zarejestrowane, czy jak?

Zwolnij troszke z tym językiem ziomalu.
Pytanie dodatkowe brzmi: a ile masz lat i jakie masz uprawnienia na to supermoto - bo to się zaraz wyjasni dlaczego policja takich gania. Więc?

Lat mam 18 i tak się składa, że niedługo robię prawo jazdy. Już edytuję post na mniej wulgarny a wzamian może Ty mi powiesz?

Edytować się nie da, więc przepraszam czytających :slight_smile:

wiec jak zrobisz prawo jazdy i będziesz miał dopuszczony do ruchu sprzęt to kontrole ci nie straszne.
Ty nie będziesz uciekał to policja cie nie będzie ścigać.

Dzięki :slight_smile: Myślałem, że policja po prostu na tyle nie lubi endurowców.
Do zamknięcia.

Nie. tylko często statystyczny “endurowiec” goniony przez policje to małolat bez prawka na motorze bez kwitów ze zbyt głośnym wydechem i to czesto w pojeździe bez nawet podstawowego oświetlenia.
jakby byli w porządku to by nie uciekali - proste.

Spokojnie. Mnie nie jarają głośne wydechy, tylko moto z dobrym licznikiem i światłami.