Porysowanie plastików

A więc zaparkowałem sobie skuter pod sklepem i obok mnie koleś autem przychodzę kolesia auta nie ma a skuter ma na boku nie zauważalne 2 białe rysy na czarny plastikach.
Jedna jest dość głęboka, ale krótka, druga wąska ale długa. Pewnie mi to zrobił przez otwieranie drzwi.
Ponieważ jest to nowy skuter, a nowy ma być nowy chce pozbyć się tych rysek.
Czy możecie mi polecić jakieś niedrogie kredki, pasty itd. (najlepiej linki na allegro), dzięki którym nie będzie śladu po rysach?

Delikatne rysy usuniesz pasta K2 Tempo. Sposob uzycia na tubce. Koszt ok. 10 zl.
Z glebokimi ... latwo nie bedzie. Mozna kupic kredke i sprobowac wypelnic ale mi osobiscie sie to nigdy nie udalo.

http://moto.allegro.pl/sm4-fix-it-pro-simoniz-kredka-pisak-usun-rysy-i2443262553.html a takie coś? Nie będzie problemu, że to jest do samochodowych lakierów, a nie do czarnych plastików? Boje się, że kupie to powyżej i tylko pogorszę sprawę bo np. mi rozpuści lub coś...
Bo jak nie to za 5 zł można by kupić i spróbować. Drogie nie jest.

Nie tam, zaszkodzić nie zaszkodzi.
Tylko oni cuda obiecują na tych zdjęciach a później wychodzi różnie.
Ma to na celu wypełnienie rysy albo woskiem koloryzującym, a tu jakimś tam spoiwem żeby mniej się rzucało w oczy ale efektu jak z tych zdjęć raczej nie uzyskasz.

Ja tam nie wierze w magiczne pisaki. Na drobne rysy najlepszy jest wosk koloryzujący z tym że po każdym myciu trzeba to pastować ponownie.

Żadnych kredek nie kupuj, to lipa.
Jedź tam gdzie dobierają lakiery samochodowe, weźmie gość swoje wzory kolorów i coś Ci dopasuje, tylko zaznacz, że lakier ma być do zaprawek nie do malowania, wtedy jest gęsty i można pędzelkiem nakładać.
U mnie 100 gram takiego lakieru to koszt 20 zł a pomalował byś cały skuter :)
Ale nie rób tego pędzelkiem tylko kawałeczkiem gąbki w poprzek rysy.
Jak zaschnie delikatnie wypoleruj pastą TEMPO lub inną do nowych lakierów (mała gradacja pasty), śladu nie będzie.
Z czarnym kolorem nie powinieneś mieć problemu z doborem.

Hm, a może znacie jakiegoś gościa lakiernika w Warszawie co by podjechać trzeba i np. max za 30 zł polakieruje ten maleńki kawałek plastików? Rysy nie są głębokie.
Nie chce zaraz zmieniać całego wyglądu, tylko polakierować na czarno ten malutki kawałek

Nikt Ci tego za te pieniądze nie zrobi, malowanie elementu to ok 300 zł. Płacisz za dobranie lakieru, robocizne itp. Nie opłacalny zabieg.

A w jakiej cenie by były takie plastiki prawe do torsa f16? Druga część plastików prawych.

Nie wydaje mi się, żeby były drogie ale musisz sobie poszukać, może na Alledrogo. Albo u Zippa bezpośrednio.

No, jutro zadzwonię do zippa i zobaczę czy da się kupić ten plastik a jak tak to za ile

A w ktorym miejscu to masz dokladnie ? Moze dac tam jakas naklejke ?

Zrób fotkę i pokaż jak to wygląda.

Ja miałem na swoim większe bum.Szlif na początku po zrobieniu chyba 150km. i to co się dało to dawałem pastę lekko ścierną na ścierkę i polerowałem a to co nie to zostawiłem i tak myślę nad tym lakierem co napisał @maxell.