Poraz enty, wyciek…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Poraz enty, wyciek…

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Yoo

Problem tkwi w tym, że coś cieknie w huraganie kolo pompki oleju tylko niewiem co. Wyglada to tak ze jak popatrze od spodu na wiatrak ten co chłodzi cylinder to jest on caly usmarowany takim czarnym olejem/ smarem czy czyms. W kazdym badz razie wychodzi to mniejwięcej z tego miejsca w którym druga linka od manetki styka się z pompka. Co to moze byc ?

Anonimowy

Olej z dozownika cieknie 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

najlepiej pozbądź się zasilania olejem ^^ miećszaj samemu.. ja zrobiłem błąd i oddałem skuter z przeciekającym zbiorniczkiem i musiałem zapłacić za szlif bo się zatarł

Anonimowy

a to może być to że wydech jest nieszczelny i pluje na wentylator jakoś 😛

Anonimowy

na pewno tak masz że po jeździe kapie ci na wydech i dymi się ? ;>

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

uszczelka pod prądnicą !

Anonimowy

co ma uszczelka pod prodnicą do wycieku oleju -.-
    Wyciek jest albo z pompki oleju która jest nieszczelna, albo uszkodzenia doznał zbiorniczek K*&^%%$WA ……. tak się składa że wężyk od oleju jest tak pięknie poprowadzony w HRR że przy uszkodzeniu zbiorniczka olej ścieka po nim i ładnie wypluwa spod pompki ..

Anonimowy

No właśnie, sprawdź czy wężyk jest ciasno na zbiorniczku, bo jak leci to właśnie po wężyku, a z wężyka kapie na obudowę wentylatora.

Anonimowy

ale kapie spod obudowy wiatrakaż JacoPL, ściągałeś kiedyś prądnicę ?

Anonimowy

w ciągu 2 lat rozebrebrałem z 15 silników minarelli do zera i wiem że pompka jest za stojanem. Ale nie trzeba wcale ściągać stojana, wystarczy chwila cierpliwości i idzie okręcić to bez żadnej ingerencji w silnik , jedyne co trzeba zrobić to ściągnąć obudowe wentylatora , odkręcić i wyjąć pompkę , oddać ją do zegarmistrza albo do elektronika który posiada myjkę ultradźwiękową ( ja płace za mycie 10zł) wymieniam uszczelki które są w pompce, przypinam wężyki do niego i wtedy wkładam i mam 100% pewności że jak wycieka olej to nie z pompki

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie