Poraz enty, wyciek...

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Yoo

Problem tkwi w tym, że coś cieknie w huraganie kolo pompki oleju tylko niewiem co. Wyglada to tak ze jak popatrze od spodu na wiatrak ten co chłodzi cylinder to jest on caly usmarowany takim czarnym olejem/ smarem czy czyms. W kazdym badz razie wychodzi to mniejwięcej z tego miejsca w którym druga linka od manetki styka się z pompka. Co to moze byc ?

Anonim
    Gość

Olej z dozownika cieknie 😛

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

najlepiej pozbądź się zasilania olejem ^^ miećszaj samemu.. ja zrobiłem błąd i oddałem skuter z przeciekającym zbiorniczkiem i musiałem zapłacić za szlif bo się zatarł

Anonim
    Gość

a to może być to że wydech jest nieszczelny i pluje na wentylator jakoś 😛

Anonim
    Gość

na pewno tak masz że po jeździe kapie ci na wydech i dymi się ? ;>

Anonim
    Gość

uszczelka pod prądnicą !

Anonim
    Gość

co ma uszczelka pod prodnicą do wycieku oleju -.-
    Wyciek jest albo z pompki oleju która jest nieszczelna, albo uszkodzenia doznał zbiorniczek K*&^%%$WA ……. tak się składa że wężyk od oleju jest tak pięknie poprowadzony w HRR że przy uszkodzeniu zbiorniczka olej ścieka po nim i ładnie wypluwa spod pompki ..

Anonim
    Gość

No właśnie, sprawdź czy wężyk jest ciasno na zbiorniczku, bo jak leci to właśnie po wężyku, a z wężyka kapie na obudowę wentylatora.

Anonim
    Gość

ale kapie spod obudowy wiatrakaż JacoPL, ściągałeś kiedyś prądnicę ?

Anonim
    Gość

w ciągu 2 lat rozebrebrałem z 15 silników minarelli do zera i wiem że pompka jest za stojanem. Ale nie trzeba wcale ściągać stojana, wystarczy chwila cierpliwości i idzie okręcić to bez żadnej ingerencji w silnik , jedyne co trzeba zrobić to ściągnąć obudowe wentylatora , odkręcić i wyjąć pompkę , oddać ją do zegarmistrza albo do elektronika który posiada myjkę ultradźwiękową ( ja płace za mycie 10zł) wymieniam uszczelki które są w pompce, przypinam wężyki do niego i wtedy wkładam i mam 100% pewności że jak wycieka olej to nie z pompki

Anonim
    Gość

JacoPL napisał:

myjkę ultradźwiękową

Taki mały OT:
    Co to za cholerstwo ?!

Anonim
    Gość

http://allegro.pl/item790267444_wanna_velleman_myjka_ultradzwiekowa_gwar_f_vat.html
    🙂 przydatny gadźet .. ale są też znacznie tańsze

Anonim
    Gość

No widziałem na allegro i też trochę na necie poszperałem o tym dziadostwie 😛 Niezły bajer no 🙂
    http://www.youtube.com/watch?v=YhO-V6a47kI

Anonim
    Gość

wszystko pięknie i ładnie no ale tym motorku umyć się nie da :mrgreen: Jak już to np. gaźniki itp.
    A ultradźwięki są używane np. do usuwania kamienia nazębnego 🙂

Anonim
    Gość

wszystko zalezy ile masz kasy .. idzie dostać myjkę na 200 a nawet 500 litrow .. akurat gaźnik i inne elementy które są smarowane w skuterze wystarczy umyć w takiej wanience 2-3 litry ( idzie dostać do 150zł już )

a zaletą jest to że czyści Bardzo Dokładnie przez duże D . i nie uszkadza w żadnym stopniu mytego elementu …

Anonim
    Gość

no bo to jest na takiej zasadzie że ten brud zaczyna przylegać coraz bardziej do siebie i odpada sam …. w tym tygodniu miałem akurat o tym na fizyce :mrgreen:

Anonim
    Gość

a elementów gumowych ona czasem nie wymyje??

Anonim
    Gość

nie ponieważ działa na zasadzie ultradźwięków niesłyszalnych dla ucha, wysoka częstotliwość cuduje coś z wodą i powoduje oderwanie brudu, i nie ma obad o uszkodzenia , takimi żeczami zegarmistrze czyszczą mechanizmy i niczego nie uszkadza :))

PZDRO
    LooSiu jak idzie z tym wyciekiem ?

Anonim
    Gość

zapewne nic nie zrobił bo jest zimno i wieje trochę 😛
    a tak na marginesię to ja juz mu mówiłem ze prawdopodobnie to pompka jest do pupy

Anonim
    Gość

nie ma żadnej rady tylko to po prostu sprawdźić i tyle

Anonim
    Gość

w sobote moze mu pomogę to zdejmiemy obudowe wiatraczka i sprawdźimy czy po przewodzie z dozownika nie leci

a moze uszczelniacz wywaliło ?

Anonim
    Gość

uszczelniacz czego wału ? nie odpalił by , wszystkiego dowiecie się jak sciągniecie pompke i wszystko dokładnie zobaczycie , są dwie opcję , pompka zatkana przez co wywala olej z niej albo gdzieś nieszczelność jest

Anonim
    Gość

Wał, to zbyt hardcorowa opcja. Sprawdźcie tą pompkę wkońcu 😉

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button