Porada skuterowa

Mam pytanie,mianowicie kupiłem kymco agility rs 2t i zapłaciłem 5400zł i koledzy mi powiedzieli że zle zrobiłem i było lepiej kupić np:używanego speedfighta,aeroxa lub factory.Chodzi mi o to czym dłuzej pojeżdze nowym kymco czy używanym markowym skuterem

Kupiłeś markowy skuter i to niezłej marki.

Powiem Ci tak: nie ma tak że używany rox zrobi więcej km niż nowy skuter, może być tak że to kymco przejedzie 300km i się rozsypie a może być tak że spokojnie 20k km zrobi, jak to się mówi: jak dbasz to masz, kolegami się nie przejmój, nikt Ci nie powie że: oo super nic lepszego w tej cenie byś nie kupił , to jest super skuter, tylko prędzej będą teksty typu że mogłeś aeroxa brać. Jak będą tak gadać to powiedz że wolisz nowy bo masz pewność że nie był katowany itp.

Gadaniem się nie przejmuj, kupiłeś bardzo dobry sprzęt.

Może gadają poprostu z zazdrości :p

Raz, że masz radość z nówki, a dwa od teraz będziesz wiedział, że to świetna marka, bo nawet taka firma jak BMW bierze od kymco silniki do swoich motocykli. To nie żart, możesz sprawdzić chociażby model BMW G 450 X.

co osoba to upodobania. Ważne abyś to Ty się dobrze z nim czuł. Tak jak napisali poprzednicy powyżej- kolegami się nie przejmuj. Jak oni będą kupować to zobaczymy co kupią :)

Gdybym miał tyle pieniędzy na skuter, też dokonałbym takiego wyboru

ile mógłbym przejechać takim kymco,szanuję go nie katuje dobrze docieram i zawsze jest olej prawie pod korek,a po za tym pilnuje przeglądów itp.?

Z tego co się orientuję to 2t wytrzymuję średnio ok 20k km, mój wytrzymał 22k

Gucio prawda. Przykłady z forum: HugoBoss - 36 tys km bez remontu i dalej jeździ. KrzysiekP - ponad 40 tys km, właśnie robi remont silnika. Piszę oczywiście o silnikach 2T. Sam miałem skuter 2t i przejechał na jednym cylindrze, jednym tłoku i jednym pasku 26 tys km i gdyby nie wypadek to dalej by jeździł. Silnik nadal mam, jest sprawny i w każdej chwili można go odpalić.