Porada skuterowa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #129803 Reply
    agilityrs50
    Użytkownik
    • 8
    • 34Postów:

Mam pytanie,mianowicie kupiłem kymco agility rs 2t i zapłaciłem 5400zł i koledzy mi powiedzieli że zle zrobiłem i było lepiej kupić np:używanego speedfighta,aeroxa lub factory.Chodzi mi o to czym dłuzej pojeżdze nowym kymco czy używanym markowym skuterem

#129808 Reply
    agentmb
    Uczestnik
    • 2
    • 295Postów:

Kupiłeś markowy skuter i to niezłej marki.

#129809 Reply
    moute
    Użytkownik
    • 1
    • 59Postów:

Powiem Ci tak: nie ma tak że używany rox zrobi więcej km niż nowy skuter, może być tak że to kymco przejedzie 300km i się rozsypie a może być tak że spokojnie 20k km zrobi, jak to się mówi: jak dbasz to masz, kolegami się nie przejmój, nikt Ci nie powie że: oo super nic lepszego w tej cenie byś nie kupił , to jest super skuter, tylko prędzej będą teksty typu że mogłeś aeroxa brać. Jak będą tak gadać to powiedz że wolisz nowy bo masz pewność że nie był katowany itp.

#129812 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Gadaniem się nie przejmuj, kupiłeś bardzo dobry sprzęt.

#129830 Reply
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

Może gadają poprostu z zazdrości :p

#129836 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 7
    • 158Postów:

Raz, że masz radość z nówki, a dwa od teraz będziesz wiedział, że to świetna marka, bo nawet taka firma jak BMW bierze od kymco silniki do swoich motocykli. To nie żart, możesz sprawdzić chociażby model BMW G 450 X.

#129837 Reply
    chilli
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

co osoba to upodobania. Ważne abyś to Ty się dobrze z nim czuł. Tak jak napisali poprzednicy powyżej- kolegami się nie przejmuj. Jak oni będą kupować to zobaczymy co kupią 🙂

#129839 Reply
    Filippo73
    Użytkownik
    • 2
    • 477Postów:

Gdybym miał tyle pieniędzy na skuter, też dokonałbym takiego wyboru

#129932 Reply
    agilityrs50
    Użytkownik
    • 8
    • 34Postów:

ile mógłbym przejechać takim kymco,szanuję go nie katuje dobrze docieram i zawsze jest olej prawie pod korek,a po za tym pilnuje przeglądów itp.?

#129964 Reply
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 298Postów:

Z tego co się orientuję to 2t wytrzymuję średnio ok 20k km, mój wytrzymał 22k

#129966 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Gucio prawda. Przykłady z forum: HugoBoss – 36 tys km bez remontu i dalej jeździ. KrzysiekP – ponad 40 tys km, właśnie robi remont silnika. Piszę oczywiście o silnikach 2T. Sam miałem skuter 2t i przejechał na jednym cylindrze, jednym tłoku i jednym pasku 26 tys km i gdyby nie wypadek to dalej by jeździł. Silnik nadal mam, jest sprawny i w każdej chwili można go odpalić.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Porada skuterowa
Twoje informacje:

Back to top button