! Forum Skutery Porada skuterowa

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe agilityrs50
    agilityrs50
    Użytkownik

Mam pytanie,mianowicie kupiłem kymco agility rs 2t i zapłaciłem 5400zł i koledzy mi powiedzieli że zle zrobiłem i było lepiej kupić np:używanego speedfighta,aeroxa lub factory.Chodzi mi o to czym dłuzej pojeżdze nowym kymco czy używanym markowym skuterem

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Kupiłeś markowy skuter i to niezłej marki.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe moute
    moute
    Użytkownik

Powiem Ci tak: nie ma tak że używany rox zrobi więcej km niż nowy skuter, może być tak że to kymco przejedzie 300km i się rozsypie a może być tak że spokojnie 20k km zrobi, jak to się mówi: jak dbasz to masz, kolegami się nie przejmój, nikt Ci nie powie że: oo super nic lepszego w tej cenie byś nie kupił , to jest super skuter, tylko prędzej będą teksty typu że mogłeś aeroxa brać. Jak będą tak gadać to powiedz że wolisz nowy bo masz pewność że nie był katowany itp.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gadaniem się nie przejmuj, kupiłeś bardzo dobry sprzęt.

Michał
    Użytkownik

Może gadają poprostu z zazdrości :p

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe luk
    luk
    Użytkownik

Raz, że masz radość z nówki, a dwa od teraz będziesz wiedział, że to świetna marka, bo nawet taka firma jak BMW bierze od kymco silniki do swoich motocykli. To nie żart, możesz sprawdzić chociażby model BMW G 450 X.

Zdjęcie profilowe chilli
    chilli
    Użytkownik

co osoba to upodobania. Ważne abyś to Ty się dobrze z nim czuł. Tak jak napisali poprzednicy powyżej- kolegami się nie przejmuj. Jak oni będą kupować to zobaczymy co kupią 🙂

Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

Gdybym miał tyle pieniędzy na skuter, też dokonałbym takiego wyboru

Zdjęcie profilowe agilityrs50
    agilityrs50
    Użytkownik

ile mógłbym przejechać takim kymco,szanuję go nie katuje dobrze docieram i zawsze jest olej prawie pod korek,a po za tym pilnuje przeglądów itp.?

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Z tego co się orientuję to 2t wytrzymuję średnio ok 20k km, mój wytrzymał 22k

Sparrow
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie