Pompka hebla tylniego Aerox problem

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #216667
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  A więc tak skręcałem silnik i moto stało na stelażu, nagle gwizdnęło na ziemię.

  Podniosłem niby nic mu nie jest. A tu klamka hebla lata leciutko i nie hamuje.
  W czym problem. Płyn jest, pompuje normalnie, tyle że jest małe ciśnienie, bo jak trzymam hebel na maxa. To przy odpowietrzniku ledwo co leci….

  Co mogło się stać? Proszę pilnie bo jutro mam zamiar skończyć roxa :/

  #216668
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  pewnie było oleju na tyle mało ze jak się wywrócił na bok caly olej spłynoł na bok odsłoniły się takie dziurki przez które olej leciu do zacisku i zwyczajnie zapowietrzył cały układ ;p

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #216669
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  odpowietrzam i lipa, nawet przełożyłem wężyk do pompki przedniej.

  Ktoś jakieś info jak dobrze odpowietrzyć? Bo pompowałem pół godziny i przedni i tylni na raz. I nic nie ruszylo, mogły się przyblokować tłoczki czy coś? bo już nie wiem sam. Wogle nie lapie hebel

  Sprzedaje moto więc czekam na szybką odpowiedź bo dziś chce zrbic… Dziękuję

  #216670
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  Też tam pompowałem i nic się nie działo ale wpadłem na pomysł że tam jak na zacisku jest takie do odpowietrzania to żeby stamtąd leciał olej trzeba to troszkę odkręcić i wtedy heblem pompować. Lejesz wtedy olej do zbiorniczka i pompujesz. do odpowietrznika podpinasz wężyk przeźroczysty i pompujesz puki nie przestaną lecieć pęcherzyki powietrza pilnując żeby w zbiorniczku oleju nie brakło i dolewasz.
  Jak to nic nie daje to nie mam pojęcia co się mogło innego stać. według mnie na pewno się zapowietrzyły skoro jest olej a klamka chodzi leciutko.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button