Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, mam maly problem poniewaz moj skuter prawdopodobnie dostaje za duzo oleju
    pluje olejem z tumika i niszczy mi swiece (przez 1tys km 4 swiece)
    powiedzcie mi gdzie i dokladnie jak zmniejszyc dawke oleju

Z gory dzieki za pomoc 🙂

Anonimowy

Najlepiej to wywal dozownik, bo on chyba podaje odpowiednią ilość do docierania, a paliwo sam miećszaj.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Raczej nie wywale dozownika bo to podobno wystarczy trochę przekrecic pokretlem zeby mniej podawal tylko niewiem gdzie jest to pokretlo

Anonimowy

Znajdź linke gazu i ona w pewnym miejscu się rozdziela. Jedna idzie do gaźnika a druga jest od regulacji

Anonimowy

ta jedna wchodzi do kartera i wystarczy ja przekrecic cz coś

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

TAaaaaaaaak. U mnie w runnerze tak jest i pewno w innych maszynkach jest tak samo 🙂

Anonimowy

Ale wino to co ty powiedziałaeś to to będzie bez gazu dawać tylko więcej oleju bo jak da manete na maxa to będzie podawać tyle samo raczej w pompce powinna być jakaś śrubka do regulacji weź poszukaj i powiedz czy jest

Anonimowy

Jej, linka od oleju jest połączona z linką gazu czyli im więcej odkręcisz tym więcej podaje. Rozumisz ?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie