pomoze mi ktos z wyborem cylka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery pomoze mi ktos z wyborem cylka

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bania bania 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

witam chcial bym sie dowiedziec jaki cylinder lepiej załozyc 60ccm czy 80ccm i czy cos sie one od siebie roznią chodzi o spalanie i jazde

bania
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

70cm załóż Airsala:P

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

ale to 4t

bania

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Gizior89
    Gizior89
    Użytkownik

mi naraku 72cc ze świecą irydową pali 2,6l/100km – gażnik i dysza główna seryjne są – narazie docieram i dla bezpieczeństwa dokładnego dotarcia nie przekraczam 45km/h (kabelek od CDI nawet złączyłem) wiec przez to małe spalanie, po dotarciu na pewno się zwiększy, kiedy dyszę główną zmienię 😉

jeśli chodzi 63cc to spalanie powinno być nieco mniejsze a w 80cc nieco większe, jednak pamiętaj, że taki cylinder da Ci dynamikę tylko, jeśli będziesz chciał szybciej jeździc to będziesz musiał rolki zmienić na cięższe lub przekładnię.

pzdr

Baotian BT49QT-9R3
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

czyli lepiej wybrac 60ccm bo slyszalem ze trzeba nawet do 80ccm glowice wymienic a inni znow ze nie i kogo tu sluchac

bania
    Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

ech…. „tuningowcy”…

Kolego zacznijmy od początku.

Ile przeznaczasz pieniędzy na ten tuning?
    Jaki to jest skuter?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

ventus grando z 2011 jak narazie to ma sciagnieta jedna blokade czyli kabelek od obrotow mechanik go sprawdzil calego i reszty nie znalazl nie wiem jak rura wydechowa jego vmax na 50 to 55km i to wszystko wiec sie decyduje na zmiane cylka oczywiscie tanszym kosztem

bania
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Zacznij od ściągnięcia wszystkich blokad, lol

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

he tylko mechanik sprawdzal go i sam zwariowal ze nie umial ich znalesc naprawde nie mial przy wariatorze, w gazniku ,nawet zawirowacza spalin nie ma w filtrze powietrza tak samo ja naprawde nie wiem co to za machina ale on mi powiedzial zebym kupil sobie od razu wiekszy cylek nie wiem jak tam z przekladnia i tym tlumikiem czy on czegos nie ma w srodku wiesz bo to jest dziwne

bania
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

to jest ten skuterek co jest na awatarze

bania
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie