Pomóżcie mi odnaleźć gaźnik w Kymco New Dink 50

Witajcie ponownie,
już mam swój pierwszy skuter- kymco new dink 50.
W instrukcji obsługi jest rozrysowane gdzie jest filtr powietrza, gdzie wymienia się olej i czyści filtr siatkowy, jednak problem mam ze zlokalizowaniem gaźnika. Tego nie opisali w instrukcji a potrzebuje znaleźć przewód paliwowy dochodzący do gaźnika oraz przewód z powietrzem również dochodzący do gaźnika. Czy w tym modelu jest to gdzieś ukryte pod plastikami, czy łączy się to z silnikiem? Będę wdzięczny za pomoc, może nawet jakieś fotki.

Ja w swojej 'bestii' dojście do gaźnika mam pod siedzeniem. Otwieram 'bagażnik' i tam mam taką jakby pokrywkę. Odkręcam ją i mam wgląd na gaźnik. Ty też sprawdź czy nie masz czegoś takiego :) Pozdrawiam

U mnie nie ma takiej pokrywki, musze zdejmować kufer. Jak wyjmiesz u siebie kufer to na 100% znajdziesz gaźnik. Dla ułatwienia będzie pomiędzy filtrem powietrza a króćcem.

Witajcie znowu, dziękuję za pomoc, zlokalizowałem gaźnik pod siedziskiem a później pod pokrywką plastikową, a później pod gumową osłoną :)
Jednak mam pytanie, do gaźnika dochodzą 2 przewody paliwowe, jeden wchodzi do niego blisko rury z powietrzem- sądze że to główne dojście, a drugi przewód paliwowy wchodzi w gaźnik po czym po 2-3 centymetrach znów z niego wychodzi i idzie do czegoś dziwnego (większa tuba coś jak filtr paliwa, ale ma grubsze rurki wychodzące, jedna gdzieś w ramę może jakiś wyrzut nieczystości, a druga gruba znów gdzieś idzie, może do zbiornika paliwa...)
Nie znam się tak na tym. Proszę powiedzcie, czy ten drugi dopływ to może być od ssania? i czy dobrze trafiłem że ten paliwowy przy wlocie powietrza do gaźnika to główny?

Apropo tego dodatkowego przewodu paliwowego, to on idzie do gaźnika i jest zaciśniety na metalowej rurce, po czym ta rurka biegnie w gaźniku (na jego pograniczu) aż kończy się znowu zaciśniętym przewodem na niej idącym jak opisałem dalej do nieznanego mi elementu. Być może że metalowa rurka rozwidla się w samym gaźniku jako np. dodatkowy dopływ jak ssanie. Czy ktoś mógłby mi doradzić co o tym sądzi?

Może jutro zrobie zdjęcia to załącze, będę wdzięczny za pomoc abym wiedział co i jak.