"Pomógł" Po co to?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Tak jak wyzej napisalem, po co te punkty pomógł? NAgroda za to będzień 😎

Anonim
    Gość

wino napisał:

Nagroda za to będzie

Rozważ z Regisem ten pomysł :mrgreen: PS. Tylko zacznij poprawnie pisać 👿

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Osoba ktora za rok będzie miala najwięcej punktow będzie miala niepowtarzalna okazje obalic ze mna browara.

Anonim
    Gość

Wino po to żeby każdy mógł się lansować ile razy pomógł 😛 a ludzie raz dają raz nie dają tego „pomógł” ale mi to bez różnicy;)

Anonim
    Gość

Regis napisał:

obalic ze mna browara.

A gdy będziemy w duecie to jakieś skromne 0.7 👿

Anonim
    Gość

Regis napisał:

Osoba ktora za rok będzie miala najwięcej punktow będzie miala niepowtarzalna okazje obalic ze mna browara.

A jeżeli zwyciezca będzie niepełnoletni Proponują nagrody jak w szkolnych konkursach tj. lizak, długopis lub balon? Teoretycznie ta opcja jest po to, żeby pokazywac jak pomocny jest użytkownik. Choć nie do końca należy na to patrzeć w ten sposób bo jeden typek da komuś za byle co a inny nie da „pomógł” za naprawdę pomocny post.

Anonim
    Gość

Jak nie pelnoletni to bezalkoholowe dostanie 🙂 Takie pytanie mam. Kto przyznaje pkt za pomocą Autor tematu czy mod?

Anonim
    Gość

Autor tematu ma taką możliwość. Nie wiem czy mod też

Anonim
    Gość

Tylko autor tematu. Ja mogę jedynie usunąć tą pochwałę!

Anonim
    Gość

Szkoda, bo nie raz nie dwa człowiek się wysili da mnóstwo linków i pomoże, a autor i tak nie da mu ,,pomógł”, a czasem dają za byle co. Np ja zawsze daje jak mi ktoś pomoże. Pozdro

Anonim
    Gość

Takie życie, nie tylko ty się zawiedziesz na człowieku…

Anonim
    Gość

Ogólnie trochę to poryte jest bo np. ja dałem swój artykuł jak zrobić nadkole do skutera i pomogłem wielu osobom i nie mam „pomógł” bo to ja napisałem temat a tylko autor tematu daje a sobie nie można 😛 no cóż, heh

Anonim
    Gość

Będziesz w mojej pamięci 😉

Anonim
    Gość

W mojej tez ale przez te pochwaly jest więcej krzyku i pisku niz to warte xD

Anonim
    Gość

Regis napisał:

A może by tak live z parapetówki hehe. Niech zobaczą wszyscy, jak się bawi ekipa J.PL

Anonim
    Gość

Przestań prawić, lepiej zacznij działać 😆 😆 😆

Anonim
    Gość

dla mnie również to pomógł jest bezsensu ludzie dostają Pkt za porady z dupy, które nie mają w ogóle nic do topicu…

Anonim
    Gość

wystarczy nie zwracać na to uwagi… 🙂 Niech inni dowartościowują się tym, jeśli mają najwięcej „pomógł” …. to o niczym nie świadczy 🙂

Anonim
    Gość

Ale tez glupota bo np jeden pomógł w dziale serwis – powiedział co sprawdzić co zepsute czyli wykazać się jakas tam wiedza a inny w dziale to czy tamto podal tylko link do sqtera z allegto i tez ma punkt

Anonim
    Gość

A jeszcze jeden się naprodukował i nic nie dostał 😆 😆

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button