Pomocy !

Jestem nowy na forum. Wcześniej pisałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi.
a więc. Szukam skuterka fajnego z wyglądu do 1800 zł. Może być uszkodzony lub nie, obojętnie czy 2 czy 4 suw.
Oprócz jakiego podawać ? ROMET OGAR 900. ;D

Zapraszam do dyskusji ;)

polecam tablica.pl tam masz wszelka game i 2t jak i 4t ale wolabym 2t mniej sie psuje ;)

Poszukaj na tablicy lub allegro. napewno znajdziesz coś interesującego.

albo gumtree.pl ja tam kupilem i nie narzekam kupilem od klienta po 30

Dzisiaj przejrzałem dobre 1000 ofert znalazłem kilka odpowiadających.
Niektóre uszkodzone. Sprawdźcie :
TGB HAWK 2009r.
Router 2010r
Aprilia sr 50 Di-tech uszkodzony wtrysk
Ferro Ibizzo( FAJNY)
Aprilia sr 50

ten ferro też mi się spodobał to chińczyk z dużym przebiegiem no ale na pewno byłby lepszą opcją niż kupno aprilii di techa którego naprawa z pewnością nie jest tania ;) i nie ma tłumika to nawet nią nie pojeździsz. Aprilia sr to klasyka gatunku :D dziwne że ma kierunki niebieskie niedozwolone w pl w razie kontroli mogą być problemy. i wgl jakaś sprzedający gada głupoty że nie wyregulowana jest , wg mnie zajechana już i żadna regulacja nie pomoże...jak kupujesz chińczyka to części też masz tanie do niego , ten ferro jest wart uwagi ze względu na to że jest na chodzie

Outsider napisał:

Jestem nowy na forum. Wcześniej pisałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi.
a więc. Szukam skuterka fajnego z wyglądu do 1800 zł. Może być uszkodzony lub nie, obojętnie czy 2 czy 4 suw.
Oprócz jakiego podawać ? ROMET OGAR 900. ;D
Zapraszam do dyskusji ;)

Ja ci szczerze mogę polecić suzuki katane :) BEZAWARYJNY SKUTER! :) Za 1800 znajdziesz bez problemu . Dlaczego ci go polecam ? Bo sam go użytkuje ;) I uwierz mi , nic się z nim nie dzieje :)

Outsider napisał:

Jestem nowy na forum. Wcześniej pisałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi.
a więc. Szukam skuterka fajnego z wyglądu do 1800 zł. Może być uszkodzony lub nie, obojętnie czy 2 czy 4 suw.
Oprócz jakiego podawać ? ROMET OGAR 900. ;D
Zapraszam do dyskusji ;)

Ja ci szczerze mogę polecić suzuki katane :) BEZAWARYJNY SKUTER! :) Za 1800 znajdziesz bez problemu . Dlaczego ci go polecam ? Bo sam go użytkuje ;) I uwierz mi , nic się z nim nie dzieje :)

Dziękuje Panowie. Z pewnością rozważę Wasze propozycje. Aczkolwiek muszę trochę naukę podgonić, inaczej nici :P (względy bezpieczeństwa)
Gdyby był plugin "pomógł" czy coś to poleciałyby plusiki.:)

Dzięki, napisze jak znajdę coś fajnego.

Fajna ta Suzuki ! Za takie pieniądze, taki wygląd, nie mam uwag :D
Suzuki Katana 1500 zł
Co prawda ma tam elementy do wymiany, koszt naprawy to max 100 zł.
Suzuki Katana 1300 + naprawa
Katana 1500 zł, poprawki lakiernicze
Zapraszam do szukania :D
Dodaję link, bo za dużo by tu wstawiać fajnych skuterków.