POMOCY Z ROUTEREM WS 50 !

Witam ! Zamierzam kupić Rometa Routera Ws 50 . Mam do wyboru 2 modele z 2011 i 2012. Doradźcie mi który mam wybrać. Czy we wszystkich z 2012 nie ma tego "widelca" chroniącego silnik . W modelu 2011 jest czy w 12 go nie ma . Na co powienienem zwracać uwagę przy oglądaniu podczas zakupu. Co najczęściej się psuje ?
Z góry dzięki

a ten z 2011 jest tańszy czy są w tej samej cenie ? bo jak tak, to oczywiście bierz model 2012.

Najlepiej ni bierz routera, bo to złom, właśnie robię prawko i uczę sie nim jeździć i to jest tragedia, nie polecam go nikomu.

Jak coś to już gb stret lub neken albo junak 901 z takich modeli.

Polecam jednak Ruter WS 50 ale 2013r.Róznica w cenie minimalna a rocznik ma znaczenie.W Krakowie stoi taki za 2700zł.Rocznik 2013 otrzymał nową grafikę,ponownie widelec pod silnik i bardziej staranne wykonanie.Motorki polecane przez kolegów są może trochę ładniejsze ale sporo droższe.Myślę że nie warto.Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na doinwestowanie rutera,który i tak budzi spore zainteresowanie na drogach.Wiem bo mam od tygodnia,po długiej analizie rynku.Po 100km.jest coraz żwawszy i absolutnie nie mam wrażenia że to złom a zaczynałem od Komara na pedała.Motorek kupiony w salonie bo są gratisy jak kask, kufer,dowóz pod dom i oczywiście serwis.Ruter to oczywiście chińczyk ale skoro Romet go firmuje to nie może być taki zły.Motorek kupiłem dla córki+18,radzi sobie,a sprzęt dobrze to znosi jednak musi poczekać na dotarcie bo to ważne.