Pomocy z longjia

Witam

Mam taki problem z moją longjią exactly, teraz opiszę wam go opiszę:

Tydzień temu moja longjia nie chciała odpalić, postanowiłem wyczyścić filtr powietrza, gaźnik po tych czynnościach Ustawiłem gaźnik skuter chodzi idealnie lecz następnego dnia coś sie popsuło i skuter gasł na wolnych obrotach poźniej nie chciał odpalić musiałem poczekać kilka minut i odpalił lecz po chwili woogole nie odpalił, postanowiłem zrobić wszytko co robiłem wczesniej czyli wyczyścić gaźnik i ustawić go lecz dwa dni później znów zaczęł gasnąć na wolnych obrotach i nie chcial odpalić, Proszę abyście mi napisali w czym tkwi ten problem bo już nie mam siły naprawiać tego "złoma";p Z góry dzięki

Miałem taki sam problem jak kolega ... Jakoś się z nim uporałem kosztem drugiej usterki . :) Przyczyną tego jest złe wyregulowanie gaźnika . Ja tym Razem borykam się z innym problemem . Mój skuter stracił na mocy i ma tzw "Muła" Ja mu w gaz a on zbiera się naprawdę wolno :P Także nie wiem jaka może być tego przyczyna .. Gdyż Działał mi wyśmienicie przez długi okres po poprzedniej usterce . Jak Ktoś był by na tyle miły i rozwinął ten temat był bym wdzięczny :)

he he, przyczyna jest w gaźniku ;) źle wyregulowany jest. Ewentualnie zła iskra.

Mnie także ciągnie do tego gaźnika bo co do iskry jestem pewny ze jest Dobra . Nową cewkę kopiłem i raczej działa bez zarzutu :) Nie wiesz może jakie są koszty ewentualnej naprawy takiego gaźnika przez Fachowca :))?

Tak off topic :P
Jaki olej w przekładni przy 2t muszę wlać ??:D

Jeśli chodzi o gaźnik,to podbij do serwisu i zapytaj ile by chcieli za regulację.Może wcale nie drogo jak za drobnostkę.Co do przekładni obojętnie jaki olej,możesz kupić przekładniowy Hipol na stacji ;)

Bądź jaki kolwiek inny olej przekładniowy który możesz posiadać w domu tzn w garażu :)

Raz byłem w serwisie żeby wyregulowali mi gaźnik i zapłaciłem 5 zł.

Hehe Dzięki :) Asy !:)