! Forum Serwis Pomocy z longjia

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skwarka666 skwarka666 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ERAPE
    ERAPE
    Użytkownik

Witam

Mam taki problem z moją longjią exactly, teraz opiszę wam go opiszę:

Tydzień temu moja longjia nie chciała odpalić, postanowiłem wyczyścić filtr powietrza, gaźnik po tych czynnościach Ustawiłem gaźnik skuter chodzi idealnie lecz następnego dnia coś sie popsuło i skuter gasł na wolnych obrotach poźniej nie chciał odpalić musiałem poczekać kilka minut i odpalił lecz po chwili woogole nie odpalił, postanowiłem zrobić wszytko co robiłem wczesniej czyli wyczyścić gaźnik i ustawić go lecz dwa dni później znów zaczęł gasnąć na wolnych obrotach i nie chcial odpalić, Proszę abyście mi napisali w czym tkwi ten problem bo już nie mam siły naprawiać tego „złoma”;p Z góry dzięki

Zdjęcie profilowe skwarka666
    skwarka666
    Użytkownik

Miałem taki sam problem jak kolega … Jakoś się z nim uporałem kosztem drugiej usterki . 🙂 Przyczyną tego jest złe wyregulowanie gaźnika . Ja tym Razem borykam się z innym problemem . Mój skuter stracił na mocy i ma tzw „Muła” Ja mu w gaz a on zbiera się naprawdę wolno 😛 Także nie wiem jaka może być tego przyczyna .. Gdyż Działał mi wyśmienicie przez długi okres po poprzedniej usterce . Jak Ktoś był by na tyle miły i rozwinął ten temat był bym wdzięczny 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

he he, przyczyna jest w gaźniku 😉 źle wyregulowany jest. Ewentualnie zła iskra.

Router WS 50 2013
    skwarka666
    Użytkownik

Mnie także ciągnie do tego gaźnika bo co do iskry jestem pewny ze jest Dobra . Nową cewkę kopiłem i raczej działa bez zarzutu 🙂 Nie wiesz może jakie są koszty ewentualnej naprawy takiego gaźnika przez Fachowca :))?

Tak off topic 😛
    Jaki olej w przekładni przy 2t muszę wlać ??:D

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Jeśli chodzi o gaźnik,to podbij do serwisu i zapytaj ile by chcieli za regulację.Może wcale nie drogo jak za drobnostkę.Co do przekładni obojętnie jaki olej,możesz kupić przekładniowy Hipol na stacji 😉

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

Bądź jaki kolwiek inny olej przekładniowy który możesz posiadać w domu tzn w garażu 🙂

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Raz byłem w serwisie żeby wyregulowali mi gaźnik i zapłaciłem 5 zł.

Router WS 50 2013
    skwarka666
    Użytkownik

Hehe Dzięki 🙂 Asy !:)

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie