Pomocy! Yamaha aerox problem

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Marekdudziak
    Użytkownik

Witam mam pewien problem, ale zanim go opiszę, opiszę sam skuter.
    A więc. Kupiłem skuter yamaha aerox 2005 rok jakiś miesiąc temu od jakiegoś handlarza, nawet nie był przerejestrowany tylko był na tablicach poprzedniego właściciela.
    Gdy go kupowałem mówił, że był robiony szlif cylindra i wymieniany był tłok, mówił też że jest już dobrze dotarty, że zrobił nim ok 900 km na dotarciu, ale wolałem się upewnić i nie katowałem go. Odkąd ja go mam zrobiłem nim pond 600 km
    skuter posiada:
    wydech stage 6 pro replica który był zamontowany przez poprzedniego właściciela i sprzęgło stage 6 sport pro bo seryjne się wytarło i dzwon stage 6 WingCooler
    Problem tkwi w tym że skuter nie ma siły ruszać czasami muszę się odpychać, ma też muła do 30 km/h a później idzie jak burza potrafi nawet wyciągać ponad 100 km/h
    może mi ktoś powiedzieć czego to jest wina? może wydechu bo nie jest w dobrym stanie? a może napędu czy gaźnika?

paci
    Moderator

jest to wina zlego doboru podzespołów,możesz dać lżejsze rolki lub twardsza sprężynę na poprawę startu ale wtedy v max może się zmniejszyć [niekoniecznie]

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button