POMOCY skuter Kingway guliwer 80cm Zepsul mi sie !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery POMOCY skuter Kingway guliwer 80cm Zepsul mi sie !

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hades1988 hades1988 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bosman999
    bosman999
    Użytkownik

Hejka .:) pomocy dzis jechalem skuterem podjechalem pod gorke za 100m skuter jechal mi bardzo wolno (30km h ) < skuter kingway guliwer 80 > jechal i nagle cos jak komar zabzyczal i zgasl. i prubowalem go odpalic z kopniaka no ale on byl jakos dziwnie zablokowany wiec kopnolem mocniej i skrzypial strasznie i tak wolno sie podnosil . Co sie stalo ?. a jesli chodzi ze stacyjki tez nie odpale bo pare dni wczesniej jezdzilem po dolach i wszedzie mylem skuter woda. i nie wiem czy to od tych dolow nie odpala ze stacyjki czy od wody. No ale co zrobic z tym kopniakiem? mozliwe ze sie zatar czy cos?> a i na skuterze jechalem z kumplem okolo 130kg wagi razem .

bosman999
    Użytkownik

pomocy!!!!;/.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Skoro nie możesz kopnąć to istnieje prawdopodobieństwo zatarcia silnika, Lecz znawcą nie jestem. Jest to tylko moje przypuszczenie.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

odkrec ta pokrywe przekladni i obadaj co w trawie piszczy

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
    bosman999
    Użytkownik

kurde;/ ale jak zatrze sie silnik to co wtedy trzeba wymienic?, i ile okolo to wyniesie . ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Jak zatrzesz silnik to chodzi o cylinder z tlokiem, mysle ze mogly ci sie pierscienie zapiec lub caly tloczek, bo jak by tylko spuchl to po parunastu minutach by ci odpalil. Koszt wymiany od 60 zl made in china oczywiscie.

bosman999
    Użytkownik

Ej Odpalil mi dzis ale kopalem z 15minut. Ale zaraz nalalem oleju tego do slinika . I chcialem sie przejechac. kazdy mowi ze normalnie chodzi no ale ja jak jezdze caly czas skuterem swoim to znam glos swojego skutera. A teraz troche bardziej tak bzyczy jak komarek . a jakby sie zatar to by juz nie odpalil nie ?

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

tak by nie dzialal

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Gowno prawda, jezdził by i na zatartym tylko by olej brał najprawdopodobniej no i był by słabszy bo kompresja mniejsza… Ja tak jezdziłem przez pewien czas na 50ccm zatartej tylko pierscienie wymieniłem.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie