pomocy!!!! problemy z speedfighter 2

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

muj kolega ma problem z peugeot speedfrighter 2 chlodzonym ciecza po 2 godzinach jazdy i przejechaniu okolo 40-50 kilometrow zaczyna mocno dymić pomocy co zrobić zeby przestal ????????/ 🙁

Anonim
    Gość

Zmienic tłok i pierscienie bo tłok się przegrzał i puszcza olej

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

aha oki dzieki myslalem ze moze byc cos z dawkom oleju ale to by ciagle dymil ?? mam racje czy się myle????? :-/

Anonim
    Gość

sebo747,
    Nie wiem jakim cudem może puszczać olej 😆
    Speedfight to silnik 2T więc oleju w skrzyni korbowej nie ma bo jest smarowany mieszanką paliwa z olejem. zresztą nawet jakby był tam olej i pierścienie go puszczały to dymił by cały czas a nie po przejechaniu 40 km.

Spróbuj odłączyć dozownik i samemu zrobić mieszankę, jeśli cylinder to 50ccm to zrobić mieszankę 1:50 i sprawdź czy też dymi.

Anonim
    Gość

dobra oki sprawdze 🙂

Anonim
    Gość

Mafioz napisał:

sebo747,
    Nie wiem jakim cudem może puszczać olej 😆
    Speedfight to silnik 2T więc oleju w skrzyni korbowej nie ma bo jest smarowany mieszanką paliwa z olejem. zresztą nawet jakby był tam olej i pierścienie go puszczały to dymił by cały czas a nie po przejechaniu 40 km.

Spróbuj odłączyć dozownik i samemu zrobić mieszankę, jeśli cylinder to 50ccm to zrobić mieszankę 1:50 i sprawdź czy też dymi.

Wybacz nie pomyslalem o tym zwracam honor ;p;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button