Pomocy! Nie wiem co wybrać.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    zahrad77
    Użytkownik

Witam chce kupic skuter od znajomego jest to yamaha aerox .Była jezdzona po torze,jest to taki typowy naked v max 120. Sprzedawca chce za nią 5 tys zł.Lecz jest to rocznik 1999 .Czy nie jest to za duzo?
    -ma tłumnik yasuni,tłok i cyl 70 nowy montowany w tym sezonie.Ale znalazłem tez taką yamahe piękna ma przebiegu 2 tys i jest rocznik 2008 i seryjna i chce 4800.
    I tu jeszcze pytanie do was co wybrac tą seryjną czy po tuningu(i czy nie za drogo)A moze szukac innej? Tanszej Doradzcie PLS

kamil2055
    Użytkownik

Ja na twoim miejscu wybrałbym yamahe z 2008r jest nowsza mało przejechane silnik na pewno w lepszej kondycji

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Filippo73
    Użytkownik

Wprawdzie na wyczynowych skuterach się nie znam, ale na samochodach mam pewne pojęcie. Jeżeli ta z 2008 jest pewna, to bym wybrał właśnie tę. Wyczynowe podzespoły dobrze zdają egzamin w pewnych sytuacjach, w normalnym użytkowaniu to zdecydowanie przerost formy nad treścią.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button