Pomocy Nie wiem co jest grane. ZAWORY CHYBA POMOCY!!!!

Ze dwa miesiące temu po przejechałem się skuterem i odstawiłem .Wcześniej dodam że był problem z odpaleniem skutera po próbie lało się paliwo filtrem powietrza itp. N a drugi dzień chciałem odpalić ale nie odpalił i stał kopniak jak by się za blokował odkręciłem kopniak i z kopniakiem wszystko ok odkręciłem osłonę od zaworów i magneta zawór ssący miał luz 1 cm a zawór wydechowy nie drga po prawidłowym ustawieniu na T gdy magnetem kręciłem to szło lecz jak zawór wydechowy się otwierał co coś pukało i ciężko szło w tym momencie magneto po zluzowanie śruby kontrującej zawór wydechowy się nie rusza nie da się go wyregulować a ssący dalej stuka i się luzuje po paru przekręceniach .BYĆ MOŻE ŹLE USTAWIAŁEM MAGNETO NIE W TYM MOMĘCIE NWM POMOCY.DODAM ZE ZAWORY NIE BYŁY USTAWIANE OD NOWOŚCI A MAM JUŻ DUŻY PRZEBIEG OD 2009 ROKU MAM GO.SILNIK BEZ ZARZUTU CHODZIŁ LECZ COŚ SIĘ NAROBIŁO.

dzięki za odp na takim forum to nikt by nie naprawił by problemu na mieloch odp właściwa po godzinie

mówisz o tym:
http://forum.mieloch.pl/guliwer-4t-problem-z-zaworami-prosze-o-odp-pozdrawiam-t419186.html
jakoś nie widze właściwych odpowiedzi..

ale może to wynikać z niezrozumiałego bełkotu/języka którym zadałes pytanie

Wiedziałem ze od razu jakiś cwaniak odpowie ale jak na pytanie to nie ma mądrego co do odp to wymieniłem głowice i łańcuszek rozrządu i chodzi jak powinien pali od 1 kopa widocznie odp na mielochu się sprawdziła więc nie wiem czemu mówisz ze ta odp jest nie właściwa ciekawe co ty byś mi polecił pewnie kupno nowego skutera bo ten jest już zajechany pffff

Odp odrazu po paru minutach ale nie na temat ważnie ze odp .

skoro napisałeś że na mielochu masz już po godzinie odpowiedź to sprawdziłem - odpowiedzi nie było a upłynęło więcej niż godzina.

7 lat bez serwisu a potem płacz... ja pierdzielę, a u nas piszą, że to ruskim brak kultury... technicznej :-)

ruscy może i bez kultury technicznej ale w kosmos latają własnymi statkami

Możecie zamnąć temat