POMOCY ktura marka najlepsza? jaki model ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery POMOCY ktura marka najlepsza? jaki model ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Aron Aron 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

orzel94
    Użytkownik

Chej mam zamiar kupic… hmm no wlasnie nwm co 🙁 Chce jakis motorower 50 cc zeby pobawic sie biegami spodobal mi sie np zipp x-race ale nwm. Nie mialem nigdy doczynienia z tego typu ,,motorami” pomijajac raz w zyciu gdzie przejechalem sie kawalek na tzr’ce ale wole cos nowego. Wiele producentow wypuscilo nowe modele na rok 2012. Ktury najlepszy nie sugerujac sie cena ? Ktury mam wybrac ? Zippa, Keewaya, Junaka, Rieju, Rometa czy moze Routera ? albo jeszcze cos innego ? Zalezy mi na tym zeby silnik wytrzymal mi przykladowo trase 80 km bez postoju tak zebym mogl jeszcze wrucic nim do domu ;p Czekam na odpowiedzi pozdrawiam Daniel

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Lepiej zainwestuj w słownik ortograficzny, bo aż oczy bolą od tych błędów.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe siwypln
    siwypln
    Użytkownik

Hahaha dobre… 🙂

Keeway Outlook 125cc
    Zdjęcie profilowe Aron
    Aron
    Użytkownik

Daniel, napisz to samo – jeszcze raz, ale bez błędów. Wklej ten swój tekst, np. do worda, popraw „orty” i skopiuj go tu ponownie, a na pewno wówczas userzy udzielą Ci odpowiedzi! Powodzenia…

Toros F16 4T 50cm, 2012
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/46317/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie