Pomocy!

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #188863
  Marekdudziak
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Wczoraj kupiłem Yamah’e Aerox cylinder 49cm rok 2005, I coś mi nie pasuje może to normalne, nie wiem. A więc gdy jest zimny ma w miarę start i leci 90 km/h a jak się bardziej rozgrzeję (pojeżdżę z 15 min) ma jeszcze gorszy start i jakby się trochę dławiła na starcie ale jedzie normalnie 90 km/h i bez dodawania gazu gaśnie. czy to może być przytarcie cylindra, chociaż niedawno niby robiony był szlif i wkładany był nowy tłok vertex’a. Jeśli możecie to napiszcie cym to jest spowodowane. z góry dzięki

  #188866
  Druid
  Uczestnik
  • Postów: 2 876

  No, to krótkie pytanie… czy był prawidłowo docierany przez 1000km? Jak niedawno był robiony, a ty pałujesz 90-tką, to co się dziwisz?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button