! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Kingway pomocy

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skuterek123 skuterek123 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe monisia
    monisia
    Użytkownik

tydzień temu zerwala mi się linka od gazu w kingway łoś 50 i kupiłam nowa i wymieniłam po odpaleniu motoru zaczal nagle motor na wysokich obrotach chodzic nieruszajac manetka bardzo wyl tak jak bym mu dala na maxa gazu proszę o pomoc co robic dodam ze wyczyscilam gaznik dokładnie i dysze nic niepomoglo

Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Pewnei jest naciągnięta i przepustnica przez to jest cały czas otwarta. Linka jest tej samej długości co poprzednia? Jak dajesz gazu to dobrze wraca? :p

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe monisia
    monisia
    Użytkownik

dziekuje ci ze odpisales jak go odpale to na wolnych obrotach chodzi i puboje wyć jak mu zalacze ssanie to wyje na całego manetka chodzi dobrze i linka w pancerzu tez zastanawiam się czy to przypadkiem niesa zawory na cylindrze rozregulowane tym bardziej ze jesienią zmieniłam cylinder ten zestaw naprawczy mam dopiero przejechane nanim jakies 100kmm

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zawory tu mają mało do rzeczy.
    Jeżeli ma siłe wyć (czyli sie kręcić) to znaczy że ma na to powietrze i paliwo. A to oznacza otwartą (i to mocno) przepustnice w gażniku

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie